2752
2734
عنوان

بی بی چک مثبت ،آزمایش خون منفی، خونریزی غافلگیرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 67597 بازدید | 118 پست

سلام دوستای نازنین

تنبلی تخمدان دارم دکتر واسم امپول اچ ام جی و اچ سی جی تجویز کرد  امپولا رو تزریق کردم الان حدود 18روز از تاریخ پریودیم گذشته ولی پریود نمیشم روز 15ام یه بی بی چک زدم مثبت شد بعدش واسه اطمینان آزمایش خون دادم منفی شد 😩کمر درد و حالت تهوع و حالت رفلاکس دارم .حالا که باردار نیستم بنظر شما کیست ندارم؟به خاطر تزریق این آمپولا

سلام به همهگی.خانوما تورور خدا یکم دلداری بدید. من نهم باید پریود شم. اقدام برای بارداریم ۲۰-۲۲-۲۴بوده. حالا دیروز ک هنوز پنج روز مونده وقت پری برسه یه بی بی چک گذاشتم مثبت شد. خودم و شوهرم داشتیم از ذوق خودمونو میکشتیم. سریع بعد از ظهر رفتم آز دادم گفت منفیه. حالم اصلا خوب نیست‌ یعنی من دیگه باردار نیستم .؟؟؟؟

خدا جونم حس دلموبزار تو دل اونا ک آرزو دارن مامان شن.آمین  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام،میشه لطفا کمکم کنید...

من چند ماه تو اقدام هستم و از وقتی اقدام کردم چند روز قبل از شروع دورم لکه بینی دارم و کلا تقریبا 11 یا 12 روز طول می کشه.رفتم دکتر بهم قرص گلوکوفاژ داد،شاید یک یا دوماه باشه که به صورت درست و مرتب اقدام کردیم،این ماه نزدیک دورم بی بی چک خیلی خیلی خیلی کمرنگ بود،شاید یک روز لکه بینی داشتم و بعد دورم شروع شد و کلا هفت روز با لکه بینی طول کشید،و گاهی همراه با خونریزیم لکه های صورتی و نارنجی می دیدم،بی بی تست مدیکور مستقیم زدم دوخط پرنگ شد،شکه شده بودم اولین بار بار بی بی مثبت میشه.چند بار زدم مثبت شد،روز آخری پریم آز دادم منفی بود.ولی همچنان کشاله رونم می گیره و ول می کنه،بی بی تست هم  مثبت که میشه به راحتی دیدش ولی نه پرنگ پرنگ،کمرم هم درد.حالت تهوع هم دارم،نمی دونم چکار کنم ،از طرفی تحمل ندارم دوباره آز بدم و منفی بشه،چکار کنم؟

سلام منم مثل شما هستم چی شد پریود شدین دیگه نرفتین آزمایش

هنوز نشدم. قراره نهم بشم. هنوز امیدوارم😞😞😢😢

خدا جونم حس دلموبزار تو دل اونا ک آرزو دارن مامان شن.آمین  
اذر جون شما بی بی چکتون مثبت میشد وازمایش منفی؟؟؟بلاخره باردار بودید یا نه؟؟؟    

نه اون ماه باردار نبودم چون لاپارا کرده بودم هورمونام بهم ریخته بود. اما ماه بعد باردار شدم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
بیبی چکم مثبت میشه ولی از رفتم منفی بود این اولین باره که مثبت میشه

عزیزم شماا نتیجه اش چی شد باردارین یا نه

فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha

سلام دوستان امروز موعدم بود و  بیبی چکزیر دو دقیقه خط افتاد دو روز پیش بیبی زدم منفی بود

رفتم آز دادم بتا شد 1.9 زده بود منفی

دیشبم داخل واژنم یه لک خیلی کوچیک خون بود امکان داره باردار باشم و بعدا مثبت بشه آزمایشم میگم شاید لقاح دیر انجام شده و لانه گزینی هم دیر بوده ازمایشم منفی شد

فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha
2706