2737
2739

ولی بازم خورد انگار نه انگار تلخک به سینم زدم...صبر زرد با این قطره ها فرق میکنه؟؟ چیکار کنم

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...

صبرزرد فرق داره تلخ تره

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی بزن بذار خش‌ک بشه دوباره بزن، باز خشک بشه روش بزن

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
2740

ببینید بچه با بچه فرق میکنه. من سه روز اول خواهرم بچمو صبح میبرد شب میرفتم دنبالش وقتی می اومد اینقدر بازی کرده بود و خسته بود سریع خوابش میبرد نصفه شب تو خواب بهش شیر میدادم(شب تا صبح  فقط یکبار) تا سه شب شیر شب بهش دادم. شب وقتی می آوردمش خونه بهانه شیر می گرفت( عادت داشت با شیر بخوابه) از قبل یه تیکه باند و چسب زده بودم به سینم میگفتم آخ شده طفلی دلسوزی میکرد برام ☺️ دختر من وابستگی خیلی زیادی به شیر داست ولی خداروشکر راحت گذاشت کنار. سعی کن دائم غذا و میوه و مغزیجات بهش بدی که سیر باشه کمتر بهانه بگیره

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم