2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. 

چندروز پیش قالی های دستباف گرون قیمتی روبه توصیه یکی ازهمسایه ها دادم به قالیشویی ساوین. 

دیروز آوردند خیلی خوب عالییییی بود. 

چون که مودب بودن وبه موقع وباهزینه مناسب کاروانجام دادن دلم نیومدمعرفیشون نکنم اینم تلفناشون.  77110079و22058012

قالیشویی دریا محشششره 

من چند تخته فرش دستباف ابریشمی جهت شستشو وترمیم ریشه دادم قالیشویی دریا امروز تحویل دادن خیلی راضییی بودم همه جای تهران سرویس دارن به همه اینجارو پیشنهاد میکنم اینم شمارشون ۷۷۱۹۱۷۲۴  ۰۹۱۹۹۸۲۵۷۶۷

عزیزم قالی شویی دریا هم هست خودمون وهمه فک فامیل فرشا ومبلامون رو می دیم اینجا کارشون فوق العاده تمی ...

عالی بود پیشنهادت منم ازشون سرویس گرفتم راضی بودم به موقع با هزینه مناسب کارو انجام دادن 

2706