2737
2734
چیشد من تاپیکشو تا اخر نخوندم فقط تا اونجایی که از دست بچه غذا رو گرفته بود خوندم واقعا اعصابم خورد ...

هیچی اینا هم پاشدن خدا حافظی کردن اومدن خونه

عروسه هم از چشم شوهرش بدجوری افتاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دیشب که این تاپیک پر بازدید شد هرکی دلش میخواد پر بازید شه باز قضیه خواهرشوهر کبابو میکشه وسط دوب ...

من نمیخوام پربازدید شم کسیم نمیخام بندازم ب جون هم تاپیک زدم ببینم چیشد ترکید😐

2742

من تا اونجایی خوندم که گفت رفتیم خونه داداشم زنش داشته کباب درست میکرده گفته دو تا سیخ واسه خودشونه کمه

بعدم بچه که همراهشون بوده رفته کباب رو برداره بخوره عروسه از دستش گرفته گفته واسه خودمونه اینا قهر کردن اومدن از خونه برادرشون

چرا ترکید؟

اگر اینان مسلمان اند   خدایا کافرم گردان            متخصص گزاشتن مژه موقت زبان انگلیسی اشپزی مدرن رانندگی                                            یک دانشجوی پرکار خانه دار که قبلا تعلیق شده            اگر با من مخالفی ریپلای نزن دوست عزیز حوصلتو ندارم.        اگر زوج تالاسمی مینور هستی خیلی ممنون میشم تجربیاتت در مورد بارداری یا پی دی جی رو باهام در میون بزاری.           برای گریه های بی وقفه
من نمیخوام پربازدید شم کسیم نمیخام بندازم ب جون هم تاپیک زدم ببینم چیشد ترکید😐

نمیخوای ولی الان یکی میاد میگه تقصیر عروسه بود اون یکی میاد میگه نخیرم تقصیر خواهرشوهر بدد دوباره جنگ میشه

تو نقاشِ زندگی خودتی ، قلمِ نقاشیتو به هیچکس نده ️🖼
2740
هیچی اینا هم پاشدن خدا حافظی کردن اومدن خونه عروسه هم از چشم شوهرش بدجوری افتاد

چی بگم والا من دختر همسایمون بچشو میاره خونمون یه دختر خیلی نازی داره هر چی داشته باشم میارم براش اونروز اومده گیر داده که خاله تخم مرخ میخوام پاشدم براش درست کردم بهونه کرد نخورد 😅😅اصلا نمیتونم باور کنم که یه انسان چه جور میتونه غذارو از دست یه بچه بگیره 

2706