2733
2734
عنوان

ازدواج های لاکچری و پر هزینه

215 بازدید | 15 پست

جدیدا هر کس دیدم امسال عروسی کرده ،عروسی هاشون آن چنانی بود‌ 😐. از عقد کنون تا روز عروسی شون. ینی مو به موی هرچی این بلاگرای تازه به دوران رسیده میکنن. البته چون هر دیقه از زندگی خصوصی و مراسماشون فیلم و عکس میزارن میگم و گرنه سرک نمیکشم تو زندگی اینو اون ببینم چی میکنن.از خرج عروسی و ولخرجی های اینا میشه واسه سه نفر جشن عروسی گرفت .اون وقت یه جوون میشناسم ۶ ساله همو دوس دارن ولی به خاطر وضع مالی بدی که دارن بهم نمیرسن .

نظرتون چیه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

متاسفانه چشم و هم چشمی خیلی زیاد شده همینم باعث شده جوون ها زیر بار ازدواج نمیرن و متاسفانه امار ازدواج به شدت کم شده

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

هرکس واسه خودش برنامه و سلیقه ای داره یکی پولداره ولی ترجیح میده بیشتر خرج مسافرت های خارجی کنه

یکی هم دوست نداره عروسی مفصل بگیره

و هرکس هم خودش آینده خودش رو انتخاب میکنه

این دوتا زوج درس خونده هستن؟

شغل ثابتی دارن؟

دانش زبان یا علمی کافی دارن و پول ندارن؟

و .........

لطفا برای پرستاری قبول شدنم یه صلوات بفرستید👩‍⚕️🤍حامی حقوق حیوانات🌞🍃برای سگ های بی گناهه ممنوعه....🫂عاشقانه و گاهی هم متعصبانه حیوانات رو دوست دارم،حتی آخرین بار که یک مگس یا مورچه کشتم رو یادم نمیاد🌱☘️بخاطر این همه عشق و علاقه خیلی از آدم ها رو تو زندگیم کنار گذاشتم😁بله شاید من افراطی هستم🙏🌱
منم اگه پولشو داشتم ازدواج انچنانی میگرفتم دیگه هر کس نسبت به جیبش خرج میکنه

راستش به نظرم اگه زیاده روی بشه و باعث بشه آه تو دل بقیه بیاره اصلا خوب نیست .ولی بازم هر کس هر جور دوست داره

کار اشتباهیه. مخصوصا اگه اینطرف اونطرف هم فیلم بذاری که همه ببینن و بکنی تو چشم مردم.  هر چ ...

دقیقا منم همینو میگم. اگه باعث بشه یکی آه بکشه تو دلش همینم گناهه

متاسفانه چشم و هم چشمی خیلی زیاد شده همینم باعث شده جوون ها زیر بار ازدواج نمیرن و متاسفانه امار ازد ...

خب تقصیر خودشونه والا من و همسرم هم تو همین زمونه ازدواج کردیم ولی خودمون انتخاب کردیم که ساده برگزار کنیم ولی زودتر بریم سر زندگیمون و سروسامون بگیریم  اونام مجبور نیستن چشم و هم چشمی کنن

خب تقصیر خودشونه والا من و همسرم هم تو همین زمونه ازدواج کردیم ولی خودمون انتخاب کردیم که ساده برگزا ...

کار خیلی خوبی کردین ولی همه مثل شما محکم و قوی نیستن.

بلاخره داریم تو جامعه زندگی میکنیم، باید اثر اجتماعی کارامون رو هم در نظر بگیریم. 

خب تقصیر خودشونه والا من و همسرم هم تو همین زمونه ازدواج کردیم ولی خودمون انتخاب کردیم که ساده برگزا ...

خیلیی هم عالی ان شالله زیر سایه سیدالشهدا خوشبخت و عاقبت بخیر باشید 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706