2733
2739
عنوان

توی ماه محرم می‌خوام بریم سفر

206 بازدید | 21 پست

به نظر شما توی ماه محرم بریم سفر تفریحی اشکال داره ؟؟؟ 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

اول اینکه نظر ما مهم نیست

دوم اینکه از نظر مراجع هم اشکال نداره

سوم اینکه خوش بگذره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه مراسمات عزاداری خیلی کم میشه راحته مسافرت رفتن

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731
2740

نه مشکلی نداره که 

مگه قراره مثل عروسی و پارتی باشه یه سفره

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

آخه هفته‌ی دیگه  می‌خوایم بریم ترکیه به خاطر همین پرسیدم 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
ببخشی آخه این چه سوالی هست آخه ، میخواید برید به سلامت ، تایپیک بغل سر اینکه عاشورا رفته بود شمال تر ...

آخه می‌خوایم بریم ترکیه به خاطر همین میگم