2737
2739
عنوان

بچه ۲۳ ماهمو چطور از شیر بگیرم

254 بازدید | 31 پست

سلام بچم ۲۳ ماه و ۶ روزشه خیلی به سینه وابستس شبا دائم تو خواب صدام میزنه برای شیر....الانم که تابستونه بعضیا میگن نگیر...بعضیا میگن تدریجی بگیر با روشایی مث صبرزرد بچه روحیش فلان میشه...میشه راهنماییم کنین

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منکه خودم یه دفعه بریدم ندادم بهش حتی شبا چون وابستگی میاره پس یه بار گرفتمش 

گریه نمیکرد؟؟

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...
2740

والا من ی شب گفتم تموم شده دخترم پشتشو کرد بهم خوابید و تمام

ولی جاریم با آب و شیر و آب میوه قطع کرد اونقدر شیر و آب میوه میداد بچه که بچه خودش دیگه سمت سینه نرفت

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

بچه خواهر من یکسال و خورده ای بود که گرفتش به تشخیص دکترش 

کم کم گرفت 

و اینکه روحیه اش نه خراب نشد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
گریه نمیکرد؟؟

خدایی زیاد بد قلق نبود ولی کمیم گریع میکرد گولش میزدم که کثیفه و مریضم اه نمیشه این حرفا بچه منم ۲۳ ماهش بود 

فقطططط خدا بنده هاش هیچن ازسال ۹۸ عضوم ولی هربار با یه کاربری جدییید

دختر من ۱۹ ماهشه

۵ روزه که از شیر گرفتم .دختر منم خیلیی وابسته بود طوری که میگفتم هیچوقت نمیتونم از شیر بگیرم

اما تو ازمایشش فقر اهن نشون داد

دکترش گفت زیاد نباید شیر بخوره نمیزاره اهن جذب بدنش شه

عشق فقط اون لحظه که دختر کوچولوم بوسم میکنه؛اون لحظه که نازم میکنه و میگه ماما ناسی  باورم نمیشه خدا منو لایق بدونه این فرشته مهربونو بزاره وسط زندگیم؛که شبا تو بغلم بخوابه و صبحها زودتر از من بیدار شه و هی نازم کنه نازم کنه تا بیدارشم و بگم سلام مامانی صبحت بخیر؛که اونقدر خوشحال بشه و غلت بزنه رو تخت و بدو بدو بره سمت یخچالو بگه هَمییی؛که بره تو راهرو و بگه بابامُسِ؛اینکه فکر میکنه همیشه باباش تو پارکینگ خونس و انقدر از بالای نرده ها صداش میزنه تا من مجبور شم زنگ بزنم بگم امروز زود بیا مهرسا خیلی منتظره  
2706