2737
2739
عنوان

عاشق راننده اتوبوسم شدم

744 بازدید | 58 پست

حالا عنوانم که شوخیه امااا من بین دوتا استان به خاطر کار و درسم در رفت و آمدم دیگه چون خیلیم میام و میرم نمیشه همیشه هواپیما بگیرم،دیگه یه نفر رو میشناختیم اینا چندتا داداشن رو ماشین سنگین کار میکنن(اتوبوس و تریلیو..) مننم همش با اینا میرم دیگه بعدش یکی از این داداشا هست که ج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کنار دست راننده تریلی میشینی یعنی😂🤦🏻‍♀️

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2728

که ج؟؟؟؟؟ 

ج خوب نیست ح خوبه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

که جوونه و خیلی از من بزرگتر نیس

بعد این تقریبا از ۱ سال پیش از من خوشش میاد

خیلیم جذابه نکبت

ولی خب با اینکه اینا به شدت پولدارن و ده تای خانواده ی من توی یه روز فقط در میارن اما خب ما از نظر فرهنگی و وجهه اجتماعی خیلی بالاتریم دیگه من به خاطر این چیزا روم‌ نمیشد بخوام محلش بذارم با اینکه ازش خوشم میاد منم

از راننده اتوبوست بپرس 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.    پروانم پر زد از پيله رفت…                                            دست بر نميدارن رعد و برقا !حقيقت تلخه مثه ي كافي سر صب..                            بيام ي جي باشه دم ايرپرت ياالله🦥.                                 تو تك ستاره اي هنوز تو اسمون من ي نوري توي تاريكي شب!...🌝🫶�                                                                كاش ميدونستم اخرين غروبه:)ً.                                    قول دادم الكي قول ندم هرچي شد نرم.                           تاريخ باز تكرار شده كسي نميتونه جانيو انكار كنه!!                                    اسمامون رو شناي ساحل چه زود پاك شدن با موجاي دريا               
2738

یاد دبیرستانم افتادم با اتوبوس میرفتیم مدرسه یکی از راننده ها از دور خیلی جذاب بود کیف میکردم اون میومد🤣

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞

بعد دفعه ی اخر من به یه بهانه ی خراب بودن یه چیزی رفتم همون کنار دستش نشتم🥲😂کلیم همه چیزو برنامه ریزی کردم که لو نره به خاطر خودش رفتم اونم کلی ذوق مرگ شد و دیگه تا برسیمم باهام هی سعی میکرد سر صحبت رو باز کنه اما میگم باز به خاطر همون مسایل و اینکه من ککلاا برج زهرمار هم هستم خیلی یه کلمه ایی و خلاصه جوابشو میدادم حالااا الانم باز تو اتوبوسشم دارم میرم یه شهری بعد

بعد یه دختره دقیقااا به همون بهانه ی اوندفعه ی من که رفتم پیشش نشستم رفته پیشش نشسته با این تفاوت کههه این دختره خیلیم سر زبون دار و همچین گرم گرفته باهاش انگار صدساله میشناستش تازه وقتیم یه چیز خنده دار میگه دختره قشنگ هرهر میخنده میره تو بغلش

یعنی حرص میخورم مناا😑😂