2733
2734
عنوان

اشپزی*کیک*دسر*انواع سالادها*نهارخوشمزه*شام بامزه*ژله*شیرینی

| مشاهده متن کامل بحث + 598188 بازدید | 5782 پست
ستاره جون نظر لطفته دوسته گلم. عزیزم سیب زمینی ها رو خوب آبپز میکنی بعدش خوب چرخ میکنی طوری که حالت کشدار پیدا کنه بعدش یدونه تخم مرغ(البته بستگی به مقدار سیب زمینی داره اگه زیاد باشه دوتا تخم مرغ)بهش اضافه میکنی کمی هم زعفرون بهش میزنی از قبل هم مواد داخل سیب زمینی و آماده میکنی یعنی (گوشت چرخ کرده گوجه فلفل دلمه ای قارچ پنیر پیتزا خیارشور و نمک و فلفل و..(البته همه اینارو باید قبلا سرخ کرده باشی))بعد یه تیکه سیب زمینی برمیداری و پهن میکنی رو سینی و آردمیزنی که نچسبه به دستات توش و پر مواد میکنی پنیر میرزی و بسته بنیدش میکنی و تو آرد سوخاری می غلطونیش سپس تو ماهی تابه سرخش میکنی و بعد اینکه خوب سرخ شد روش یکم پنیر پیتزا میرزی تا با حرارت روش آب بشه و همینطور تا آخر ادامه میدی..
مگرمیشود زندگیت را بهم ریخته آفریده باشد...او خدای دانه های انار است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مادر بچه های ناز عزیزم خوشحالم که خوشت اومده. من بیخود از چیزی تعریف نمیکنم. اگه همه موادی که گفتمو به همون اندازه تو کیک استفاده کنید واقعا عالی میشه. بعدم اینکه عزیزم مقدارو اگه درست چند برابر کنی هیچ ایرادی نداره و بهمون خوشمزگی کیک قبلیت درمیاد. سایز قالب برای این موادو تو دستور گفتم. حالا خودتون ببینید برای سایز بزرگتر میخواید چند برابر کنید.
من این کیکو به همه پیشنهاد میکنم درست کنن. نوش جان
******تجربه یک خرید شیرین را در بازارچه مهمان ما باشیدhttp://www.bazarche.powermc.net / ******
پریناز من ساعت 6/30 صبح روز 14مرداد 92پاشو از آسمونا به زمین گذاشت.
2706