2737
2739
عنوان

دلم نذری میخاد

465 بازدید | 45 پست

باردارم و چن روزه بشدت دلم نذری اونم زرشک پلو میخاد حتی گریه هم کردم 

خانوادمم شهرستانن 

دستپخت خودمم نمیخام دلم میخاد نذری باشه 

ولی نیست

انقد گرونیه امسال دیگ کسی نیاورد شانس من 

حتی هیتتای اطرافمونم نیس😭😭😭😭

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

☹️☹️آخی ننه ما هم نخوردیم، بعد یه سریا میگن نذری، چیه و فلان 

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
2728

کدوم شهری؟بخدا نزدیکم بودی میارم برات

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740

کجایی عزیز دلم.

اگه گیرت نیومد به نیت نذری خودت واسه نی نیت درست کن عشقم. اونه که امام حسینیه. واین نشونه ی خیلی خوبی عزیز دلم.انشاالله که بهترینشو میارن در خونتون. به شوهرت بگو بگرده گیرش میاد انشاالله. اگه نشد درست کن حتما حتما

قدر خودتو بدون. تادیگران هم احترام بزارن بهت.

عزیزم:( دیگه اجبارا یا باید خودتون درست کنید یا از رستوران بگیرید

اینجا اکثرا قیمه میدن کسی ندیدم زرشک پلو بده

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋