2737
2739
عنوان

نامزدم اصلا برام کادو نمیگیره

137 بازدید | 7 پست

من بخاطر یه سری مشکلات خانوادگی دو سال نشونم،و عقد نمیکنم و واقعا هم دیگه در حد زن و شوهر با نامزدم راحتم(نه از اون لحاظ که شما فکرشو میکنید😂)بعد یه مشکل دارم نامزدم اصلا منو با یه کادو حتی کوچیک سورپرایز نمیکنه،مثلا یکی از دخترعموهام تو عقده رفتم خونشون می‌گفت مثلا شوهرم اینو کادو گرفته چیزای خیلی کوچیکه هااا ولی واقعا منم با همونا خوشحال میشم،اینم بگم اصلا خسیس و فقیر نیست و ماشالله دستش به دهنش میرسه و هر ماه یه مبلغیو بهم میده ولی من دوس دارم سلیقه ب خرج بده و کادو بخره،یا مثلا بهش گفتم من عاشق گلم این هفته اومدی منو بینی برام یه شاخه گل بگیر،ولی اصلا به روی خودش نیوورد،بنظذتون چیکار کنم یا چطور مطرح کنم که فک نکنه گشنه و مرده یه کادوم؟😂

بعضیا واقعا بلد نیستن سعی کن خودت عادتش بدی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گشنه مرده یه کادو رو که نشون دادی گفتی برام گل بگیر عزیزم 

اون کلا شاید مدلش کادو گرفتن نیس بعضیا مدلشون نیس 

وقتی داری میگی بگیر نمیگیره دیگه ولش کن 

تو خودت چی براش گرفتی تا حالا؟

2728

منم همین مشکل و دارم🥲ولی بعد یه مدت برام عادی شد و الان دیگه خیلی به این مسئله فکر نمی‌کنم 

اینو بدون که کادو و گل و سوپرایز خوشبختی نمیاره و خیلیا این سوپرایزارو دارن ولی باهم خوب نیستن اگه نامزدت خوبه و خوشبختی بچسب به زندگیت و سعی کن به این چیزا فکر نکنی که زندگیت پر بشه از افکار منفی الان من انقد مشکل دارم با نامزدم که میگم کاش همه چیمون حل بود فقط مشکلم کادو بود 

گشنه مرده یه کادو رو که نشون دادی گفتی برام گل بگیر عزیزم  اون کلا شاید مدلش کادو گرفتن نیس بع ...

نه گلم اونطوری که تند نگفتم،مثلل خودمو لوس کردم اونم گفت چشم

من خیلیییی برا کادو گرفتن سلیقه به خرج میدم

ازش بخواه...مثلا بگو واسم طلا بخر یا فلان چیزو بخر‌‌

وقتایی با هم میرین بیرون و چیزی میبینی بردار و 

بگو چقد این خوشگله کادو فلان مناسبت هم جور شد...

اینجوری باعث میشه فکر کنه مناسبت کادو بخره

و اینکه جوری بپوش و رفتار کن که انگار گرونی و باید واست خرج کنه.‌.

2740