2737
2734
عنوان

سلام خانما دلم خیلی شکسته امشب

200 بازدید | 16 پست

سلام 

دلم خیلی شکسته چند وقته امروز بدتر شد 

خونه پدر شوهرم اومدم شهرستان 

برادرای شوهرم بهترین رفتار و نگاهو دارن نسبت ب زناشون 

شوهر من هیچوقت من حرف زدنی یا سایر مواقع نگاهم نمیکنه 

نگید شاید فکرش درگیره یا نمیدونم چی 

من هر کاری از دستم برمیاد واسش میکنم ولی گوه هم حسابم نمیکنه خیلی حرفا هست خیلییییی نمیشه اینجا زد 

هر دو ازدواج دوممون هست اون عروسی کرذه بود جداشده من نامزد بودم 

دخترم سه سالش اونم باهام حرف نمیزنه اصلا مادر حسابم نمیکنه فقط کلفتم براش فقط باباشو دوست داره نگید بچست 

پسر برادرشوهرمم بچست ولی باز حس داره ب مادرش وقتی یکی بغل میکنه مامانشو داد میزنه ولی منو ک بغل میکنن میگن مامان منه هیچی نمیگه ولی باباشو بغل کردنی کسی 

میگه بابای منع و داد میزنه

دعایت میکنم دعام کن😭

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دلم شکسته شوهرم همیشه یه چیزی واسه دعوا داره

نمیدونم اگ دوسم داره چرا بغل نمبکنه چرا هیچ وقت نیس پیشم چرا ازم دوره چرا نگاهمم نمیکنه بهم لبخند نمیزنه چرا همیشه الکی وانمود مبکنه ک خوابش میاد حتی وقتی ده ساعتم میخوابه 

ولی اگ دوسم نداره چرا بهم نمیگه چرا نمیگه ک منم دوسش نداشته باشم چرا هر بار بهانه میاره

2740
درکت میکنم  عزیزم برا خودت باش وبراخودت زندگی کن فقط

چجوری وقتی هیچ وقتی برای خودم ندارم همش دراختیار اونام چجوری وقتی خرجیم از جیب اون میاد و مجبورم بخاطر پول زنگ بزنم بهش

درباره شوهرت حق داری ما هم مرد اینجوری تو فامیل داریم اما نادرشوهر خواهرشوهرش بجاش خیلی هواش دارن و حق نیدن بهش. اما درباره بچه ات حرفت درست نیست. پسر منم فوق العاده بابایی هست بعضی وقتا حتی میگه تو پیشم نخواب اما بخدا ما فقط میخندیم اصلا حس بد نمیگیرم. اتفاقا عشق میکنم میبینم پدر پسر انقدر همو دوست دارن

نمیدونم اگ دوسم داره چرا بغل نمبکنه چرا هیچ وقت نیس پیشم چرا ازم دوره چرا نگاهمم نمیکنه بهم لبخند نم ...

از لحاظ جنسی مشکل نداره؟

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
چجوری وقتی هیچ وقتی برای خودم ندارم همش دراختیار اونام چجوری وقتی خرجیم از جیب اون میاد و مجبورم بخا ...

این که بله عزیزم 

ولی بین روز ی وقتا براخلوت باخودت 

ی دوش طولانی تر 

ی پیاده روی تنهایی کارای کوچیک حسابی روحیه ات وبازمیکنه

2706