2777
2789

من خیلی سادم همش باج میدم اصن ارزش خودمو نمیدونم هرکی قیافه رو میبینه فکر میکنه چقدر دورم شلوغه فقط خودم میدونم ک چقدر کردم تو یکیو بیرون هم نمیکشم

واقعا دارم کلافه میشم 

شاید شخصیت مهرطلبی داری عزیزم

لطفا درخواست دوستی ندید ! چرخ اقبال به منفعت من چرخیده ، جهان حول محور اهداف من در گردش است اراده من بر سرنوشتم غلبه و چیره است هیچ چیز مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد انسان بزدل هزاران بار می میرد اما انسان شجاع فقط یکبار طعم مرگ را می چشد اطمینان داشته باش تو آن چیزی هستی که می خواهی باشی من بر اساس رهنمود های کائنات در مسیر اهدافم پیش می روم و چیزی در جهان مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد من در مسیر خوشبختی قرار دارم و هر چه پیش می روم خوشبختیم تکمیل تر میشود سرنوشت من از آن چیزی که تصورش را کنم زیباتر نوشته شده . خداوندگار یکتا و بی همتای من مرا به سوی هر آنچه خشنود و خوب است هدایت می کند . من در پرتوی هدایت او هرگز گمراه نخواهم شد . جهان هستی هر آنچه که بخواهم به من می دهد . من لیاقت بهترین ها را دارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت جواب خودتو دادی 

یه مدت تو رابطه نرو رو خودت کار کن 

در نظر داشته باش این تویی که تصمیم گرفتی به یه نفر اجازه بدی وارد زندگیت بشه همینطور تویی که تصمیم میگیری از زندگیت بیرونش کنی 

چرا باید بهش باج بدی؟؟؟؟ اون باید تلاش کنه تو ازش زده نشی 

جواب اینو نمیدونم اما الان خواهرم با یکی قراره ازدواج کنه انقد رو اعصابمه دارم روانی میشم

نمی‌دونم چیکار کنم

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
 احساس می‌کنم مشکل از دوران کودکیمه پارنترمم فهمیده بازیم میده

عزیزم خودتون روانشناس هستید بهتر می دونید گاهی آدم وابسته یک رابطه میشه حالا هر چقدر هم بهش آسیب برسه

لطفا درخواست دوستی ندید ! چرخ اقبال به منفعت من چرخیده ، جهان حول محور اهداف من در گردش است اراده من بر سرنوشتم غلبه و چیره است هیچ چیز مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد انسان بزدل هزاران بار می میرد اما انسان شجاع فقط یکبار طعم مرگ را می چشد اطمینان داشته باش تو آن چیزی هستی که می خواهی باشی من بر اساس رهنمود های کائنات در مسیر اهدافم پیش می روم و چیزی در جهان مرا از رسیدن به اهدافم باز نمی دارد من در مسیر خوشبختی قرار دارم و هر چه پیش می روم خوشبختیم تکمیل تر میشود سرنوشت من از آن چیزی که تصورش را کنم زیباتر نوشته شده . خداوندگار یکتا و بی همتای من مرا به سوی هر آنچه خشنود و خوب است هدایت می کند . من در پرتوی هدایت او هرگز گمراه نخواهم شد . جهان هستی هر آنچه که بخواهم به من می دهد . من لیاقت بهترین ها را دارم .
خودت جواب خودتو دادی  یه مدت تو رابطه نرو رو خودت کار کن  در نظر داشته باش این تویی که ت ...

فهمیده جایی نمیرم همش سرجامم خیالش راحته

رابطه چند سالس قشنگ میتازونه

فهمیده جایی نمیرم همش سرجامم خیالش راحته رابطه چند سالس قشنگ میتازونه

اشتباه اول همینه که گذاشتی یه رابطه چند ساله بشه ولی الان دیگه بهش فکر نکن 

دورشو خط بکش 

تکلیف هر رابطه ای بعد از ۶ ماه باید مشخص بشه 

هدفش ازدواجه یا گردن نمیگیره؟؟

چرا مشکلش چیه

روان درمانگره شغلش همزمان هم بشدت حساس، وقتی میاد هی چپ و راست بهت مریضی روانی نسبت میده😫🤣 رفتی یه لحظه گوشی چگ کرذی اعتیاد ب موبایل داری پاتو تکون دادی اظطراب داری و....

خیلی خسته کنندس حالا جرات داری بش بگو بالا چشت ابروئه

خودتو زندگی کن🤍🕊️با من از پادکست های مختلف،برندهای روتین پوستی و اطلاعات پوستی و کتاب ها و تدریس صحبت کن تا با ذوقِ تمام کمک کنم🧡😊 تاپیکای مفید تگم کنید😍
2801