2733
2739
عنوان

آزمایش ژنتیک ازدواج

238 بازدید | 17 پست

بچه ها کیا چند سال اخیر آزمایش ژنتیک تالاسمی برای ازدواج دادن؟ پیش اومده بهتون زنگ بزنن که مجددا مراجعه کنید و برای دومین بار ازتون خون بگیرن؟

میخوام بدونم دلیلش چی میتونه باشه🤔

_آبنبات هستم_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم مینورم☹️ شما خودت ژنتیک دادی؟ کدوم آزمایشگاه رفتی؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2740
منم مینورم☹️ شما خودت ژنتیک دادی؟ کدوم آزمایشگاه رفتی؟

نه همسرم مینورن. میخوان دقیق بدونن من هستم یا نه. برای همین رفتیم ژنتیک. الان گفتن باز بیاین و دلیلی اعلام نکردن بابت مراجعه مجدد.

_آبنبات هستم_
نه همسرم مینورن. میخوان دقیق بدونن من هستم یا نه. برای همین رفتیم ژنتیک. الان گفتن باز بیاین و دلیلی ...

کم خونی مینور از همون ابتدا هست برای یه فرد 

یا توی طول زندگی هم میتونه داشته باشه (قبلش نداشته)؟

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
نه همسرم مینورن. میخوان دقیق بدونن من هستم یا نه. برای همین رفتیم ژنتیک. الان گفتن باز بیاین و دلیلی ...

خالم و شوهر خالم هر دو تا کم خونی مینور داشتن گفتن نمیشه ازرواج کنید 

اما قبول نکردن عاشق هم بودن بعد ازشون تعهد گرفتن ک بچه هاشون تالاسمی و اینا شدن بر عهده اونا نیست ک عقد رو میخونن و اینا

خداروشکر هر سه تا بچه هاش سالم و سلامتن و خوشگل 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....