2733
2739
عنوان

مادرشوهر

147 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من با خونواده همسرم قطع رابطه کردم تو تاپیک قبلم نوشتم با این که اونا مقصر بودن ولی بازم من تماس گرفتم باهاشون برای اشتی اما جواب ندادن بعدم همسرمو مجبور میگنن که باز بهشون زنگ بزنم کلا ادمای سلطه گرین خونوادش همسرمم تحت فشاره دلم میسوزه براش ولی واقعا خونواده این که خیلی اذیت میکنن تقریبا یک ماه پیش همش شبا با داد و حس خفگی ال خواب میپریدم انقد اعصابمو بهم ریخته بودن شوهرمم دلم براش میسوزخ تو فشار میذارنش حالا میترسم یه کاری کنن طلاقمون بدن چون نمیرم اونجا همسرم یهو بگه جدا شیم بنظر شما همچین چیزی ممکنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین عزیزم ت سعی کن همش با محبت کردن و سیاست یکم دلبری همسرت وابسته ترررر کنی و بیشتر بکشی سمت خودت کاملا درک میکنم ناراحتتیتو ولی سعی کن بجای اینگه خودتو آزار بدی و زندگی واستون زهر مار شه هییی سعی کنن یه جوری خونتون شاد کنی شاید فک کنی نفسم از جای گرم بلند میشه ولی بخدا ت شرایط خودتتم مادرشوهرم خیلیی اذیتم می کنه هرچی خوبی میکنم نمیفهمه فقط شوهرم کشیدم سمت خودم