2733
2734
عنوان

چرا آخه عکسام اینطوری میشن!

| مشاهده متن کامل بحث + 438 بازدید | 44 پست

دور بین های الان  با این ک پیشرفته تر شدن و مگاپیکسل بالا دارن اما واقعا زشت میندازن ...والا من چند سال پیش با  دوربین های قدیمی مدل پایین عکس مینداختم کیف میکردم .. دیگه هیچی مث سابق نیس ک این باشه🥺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه اخه من حتی پسرا تو خیابون عاشق میشدن میومدن خواستگاری بخدا در این حد 🥲😅 کلی ام ازم تعریف میکنن& ...

ااا

برای من اینا پیش نیومده تا حالا تیکه هم نشنیدم😂

اینکه بیرون جوری به بقیه نگاه میکنم انگار ارث بابامو کشیدن بالا هم بی دلیل نیست.نمیدونم چم خدا بزرگه ایشاالله مشکل جدی نیست😂😂

من شبیه اینایی که مواد بهشون نرسیده دارن درد میکشن زیر چشام کبود دهنم کج😂

😂😂😂😂😂🫂🫂🫂منم عین مشنگا زل زدم تو دوربین با اون ابروهای اصلاح نشدم ،  خبلی بده اصن .کاش بشه عوضش کرد 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
ااا برای من اینا پیش نیومده تا حالا تیکه هم نشنیدم😂 اینکه بیرون جوری به بقیه نگاه میکنم انگار ارث ...

🤣🤣دقیقا منم قبلا خیلی عصبی راه میرفتم تو خیابون دوستم گفت شل کن بابا مجردی تو 🤣😅😅

😂😂😂😂😂🫂🫂🫂منم عین مشنگا زل زدم تو دوربین با اون ابروهای اصلاح نشدم ،  خبلی بده اصن .کاش ب ...

وایی لنتی منم بین ابروهامو برنداشته بودم از من پیوندی پر پشت بودن😂😂😂😂

به ننم میگم حالا اون روز بین ابروهامو بر میداشتی عکسم قشنگ میشد الان بخوام عوض کنم دیگه بعد از مرگم میارن میزارن سر قبرم😂

وایی لنتی منم بین ابروهامو برنداشته بودم از من پیوندی پر پشت بودن😂😂😂😂 به ننم میگم حالا اون روز ...

🤣🤣🤣🤣❤️ خدانکنه دور از جون . ایشالا عمر با عزت داشته باشی و ۱۲۰سال زنده باشی . خیلی حال کردم باهات معلومه باحال و شوخ و پرانرژی هستی🥰😍💗🫂 

کشتم شپش شپش کش شش پا را
😅😅واقعا چرا اون زمان سیبیل برداشتن و‌ پیوند ابرو جرم کبیره بود 🤣

خواهر بدیش اینه من شبیل برداشته بودم جای سبیلم سفید میزد ولی پیوند ابروهامو داشتم از این میسوزم سبیل نبود ولی بین ابروم بود😂😂😂😂

2706