2752
2734
عنوان

ساهت 😩😩

385 بازدید | 50 پست

برای نمرات چیکار کنیممم

فیزیک 0/25 کمتر زده باز سلامت 0/25 بیشتر 

یعنی نتیجه اعتراض هاست؟؟؟ 

چیکار کنم 

تایید کنم یا نه نمرات قبل اعتراض رو بزنم؟ 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما، آنجا دشتیست، فراتر از تصورات راست و چپ، تو را آنجا خواهم دید... "حضرت مولانا" 🌈🌠

لطفا یکی جواب بده چرا من همه اطلاعاتم درسته ولی لحظه آخر مینویسه کارنامه رشته ریاضی؟ من تجربیم چیکار کنم؟ 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یه سوال والامن رشتم تجربیه زده داوطلب ریاضی نمیدونم چی کارکنم تایید بزنم یانه برای شماهم اینجوریه؟ازمدیرم پرسیدم جواب نداده هنوزیاساهت یکسری از دروس نمرش ثبت نشده 

لطفا یکی جواب بده چرا من همه اطلاعاتم درسته ولی لحظه آخر مینویسه کارنامه رشته ریاضی؟ من تجربیم چیکار ...

5 تا کارنامه باید تایید کنی مال 5 تا رشتس 

رشته اصلیت مهمه نمره هاش

تایید کردی؟ 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما، آنجا دشتیست، فراتر از تصورات راست و چپ، تو را آنجا خواهم دید... "حضرت مولانا" 🌈🌠
والامن ریاضیم بیشترمیشدبهم ۱۶و۵داده بودن اعتراض زدم هفتادوپنج صدم کم کردن

تایید کردی یا ویرایش؟ 

4 تا از نمره هام 25 صدم فرق دارن

دقیقااااااامنم ثبت نزدم 

خب چیکار کنم؟ به کی بگم که درستش کنه؟ 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
مگه جواب اعتراض اومد؟ 

نمیدونم درسایی که اعتراض زدم نمراتش فرق داره با کارنامه اولیه

5 تا کارنامه باید تایید کنی مال 5 تا رشتس  رشته اصلیت مهمه نمره هاش تایید کردی؟

نه تایید نکردم البته من ترمیم معدل انجام دادم دوازدهم نیستم 

5 تا کارنامه باید تایید کنی مال 5 تا رشتس  رشته اصلیت مهمه نمره هاش تایید کردی؟

یه سوال چه جوری رفتین صفحات به صفحات بعدی هرچی من میزنم نمیاره فقط توصفحه اول که ریاضی مونده 

لطفا یکی جواب بده چرا من همه اطلاعاتم درسته ولی لحظه آخر مینویسه کارنامه رشته ریاضی؟ من تجربیم چیکار ...

برای من که همه رشته ها بودن و با نمره ای ک داده بودن درحالی ک من رشته ام انسانیه و برای رفتن به صفحه هر رشته باید رشته های قبلی و نمره هایی ک ثبت شده بود رو تایید می کردم😑😂 ولی همه نمره های انسانی خودم درست بود ب حز دوتا درس ک اونم ویرایش زدم

مطمئن باش هر کس که با امام حسین رفیق شود، تغییر می کند. "شهید ابراهیم هادی". آزمودم مرگ من در زندگیست/// چون رهم زین زندگی پایندگیست... 🌏🦋☁
2706