2733
2734

دخترا سلام من نمبدونم نبازه كه دكتر برم بنويسه يا همينطورى داروخونه ها دارن هزينه ش هم اگه بگين ممنون تون ميشم ٢٣ سالمه و مجردم دوس دارم بزنم چون استخر و باشگاه رفتنى هم چندشم ميشه هميشه ميترسم نكنه از يكى بيمارى بگيرم شايد بگين اينطور منتقل نميشه اما بعضى خانوما واقعا آداب اجتماعى بلد نيستن و بهداشت شون رعايت نميكنن

سه دوز هست. هر کدوم رو سه میلیون و سیصد خریدم. به دکترم گفتم واسم نوشت.

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ی دکتر نوشته بود اینا همش جو  اصلا اون اثری هم که باید داشته باشه به هیچ عنوان نداره&nbs ...

آخه جدا از اون گفتن واسه سرطان دهانه رحم و اينا هم پيشگيرى ميكنه دربرابر به سرى بيمارى ها هم مقاوم ميشى خوب به نظرم خوبه چون متاسفانه تو خانواده ما هم سرطان تبديل به بيمارى شايعى شده ميترسم

پس اينطور كه متوجه شدم بدون نسخه نميدن درسته؟

والا همه داروخانه ها هم ندارن که بخوان راحت بدن. 

اگر کسی بهم بی احترامی کنه، با بی احترامی جوابشو نمیدم چون من آدم محترمی‌ام. اگه کسی دلمو شکوند، میسپرمش به خدای عادل و مهربونم که حقشو بذاره کف دستش.اما اگه کاربر غیر خانم هستی و اومدی تو سایت زنان و زایمان وسط تاپیکای زنونه، خودتو شیرین کنی و دل چند تا خانم ساده‌لوح رو ببری، انتظار نداشته باش باهات برخورد خوبی داشته باشم
اگه دوست داری بزنی بزن  ولی از استخر امکانش تقریبا صفره  کسانی که میگن از استخر میگیرن ر ...

شوينده مخصوص بعد از استخر ديگه چيه عزيزم اولين باره ميشنوم؟! ببين تو استخر كنار آب رو كاشى يا صندلى ها خوب همه ميشينن و پاميشن بعضى خانوما اصلا رعابت بهداشت نميكنن و حتى مايو هم درست حسابى همه جاشون رو نميپوشونه يا مثلا تو سوناها همينطور من شنيدم ميگن يك دقيقه هم تماس با اون سطح آلوده داشته باشى ميگيرى ويروس رو

ممنون عزيزم بعدش درد و عارضه نداشتين؟ چون ديد جامعه قشنگ نيست ترجيح ميدم اصلا به خونواده هم نگم برم ...

دوز دومش رو طرف خیلی بد زد. فرداش بازوم درد میکرد. دوز اول اینطوری نبودم.  دوز سوم رو هنوز نزدم

دید جامعه به چی قشنگ نیست؟ واکسنه دیگه. همه دوستای من این واکسن رو زدن. من به همه همکارام هم گفتم که این واکسن رو زدم. با خیال راحت برو بزن

دوز دومش رو طرف خیلی بد زد. فرداش بازوم درد میکرد. دوز اول اینطوری نبودم.  دوز سوم رو هنوز نزدم ...

سلام. شما سه تا دوز و باهم یه جا گرفتی؟

میخواستم بدونم اشکالی نداره توی یخچال نگهداری شه؟

من دوز اول و یه هفتس گرفتم. تو یخچاله. نگرانم خاصیتش و از دست بده تا برنمش 😁 

سلام. شما سه تا دوز و باهم یه جا گرفتی؟ میخواستم بدونم اشکالی نداره توی یخچال نگهداری شه؟ من دو ...

بله، سه تاشو با هم گرفتم. تو یخچال نگه میدارم.