2737
2734

دعوتمون کرده بودن(فامیل خیلی دور) بعد رفتیم اونجا من و مامانم و داداشم و بابام توی یکی از اتاقا بودیم دیدیم صدا جیغ و زار زدن بچه‌هه میاد، بدوبدو رفتیم ببینیم چی‌شده دیدیم مامانش با قاشق داااغ بازو و رونشو سوزونده😐اصلا منی ک سنگم، کباب شدم وقتی طفلکی دیدم بچه رو. مامانمم کلی حرف به زنه زد ولی دیگه دیر شده بود. وقتی اومدیم پس از مامانم پرسیدم چرا زنه این‌کارو کرده؟ اولش نخواست بگه یکم اصرار کردم با خجالت گفتش که حین رابطه، در اتاق مامان باباشو باز کرده و فرار کرده،مامانشم گرفته سییر کتکش زده و تنبیهش کرده با قاشق داغ.. کل بدن بچه رو سوزونده بود اصلا وحشی.

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری

اون قاشقو باید رو خودش میزاشت نه بچه😐

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا به کیا بچه میدی؟؟؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

تو مهمونی رابطه برقرار کرده بود؟؟

لطفا قبل از درخواست دوستی دادن امضام رو بخونید:)من با این کاربری فقط مشکلاتمو تایپک میزنم و از بقیه سوال میپرسم😇...! فعالیتی توش ندارم..." کاربری دیگم که باهاش فعالم @کوفت_میقولی هستش😘❤️پس درخواست دوستی تون رو به اون بفرستید با این کاربری درخواست دوستی نمیپذیرم❤️‍🩹
2738

شما مهمون بودید بعد زن و مرده رفته بودن تو اتاق،بچه در اتاقو باز کرده بود اونم قاشق داغ گذاشت رو دستش؟

همه اینا وقتی شما اونجا بودید؟

بذار باور نکنم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

خاک تو سرش مجبوره وقتی بجه بیداره در و باز بذاره و رابطه داشته باشه بجا اینکه بشینه با بچه حرف بزنه متاسفم واقعا

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
اون قاشقو باید رو خودش میزاشت نه بچه😐

تازه شوهرشم همراهیش می‌کرد و می‌گفت باید بیشتر بسوزونی بچه رو

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری
2706