2737
2739
عنوان

چرا شوهرم اینجوریه

292 بازدید | 25 پست

سلام دوستان شوهرم هرچی تو خونه خراب بشه اصلا درست نمیکنه تای دعوای حسابی بشه بعد درست میکنه مثلا پسر دایش زنگ بزنه بگه ما ی کار داریم بیا انجام بده سریع میره ولی برای خودمون تا دعوا نشه انجام نمیده خسته شدم از دستش

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

بی مسئولیته

ی خانوم خوشگلم🧚‍♀️ که مامان دوتا نینی شیطون👩‍👧‍👦 و بازیگوشه😅.راجب روتین پوستی 💅وکالت 👩‍💼و خونه داری 👩‍🍳و خرید و فروش ملک🏡 حتی ساخت ملک 🔨و همچنین فست فود 🍔🍕بخصوص کباب 😋اطلاعات بالایی دارم.اگه اعتماد به نفستم پایینه میتونم برات بترکونمش😍😁طرفدار پرو پا قرص باب اسفنجی میباشم😎😜بیا پیشم خوشحال میشم دوس جون😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان تو ی این گرنا کولر خراب شده  یک ماه کولر تداریم بچهام گرما زده شدن عین خیالش نیس

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
2731

هرچی خراب شد زنگ بزن تعمیرکار ک پول تعمیرکار بده

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بعضی از اقایون اینطورین برای فامیلای خودشون جون میدن ولی حونشون در میاد واسه زن و بچه کاری کنن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
بی مسئولیته

برای مردم با مسئولیت ترین ادمه کافیه زتداداشش بهش زنگ بزنه بگه ی چیزیم خراب شده

هرموقع گفتی، درست نکرد

چ میدونم بگو میگم بابام .یا بابات یا داداشت بیاد درست کنه

‌خدا تو‌ قرآن میگه "وَ تُعِزُّ مَنْ تَشاءُ وَ تُذِلُّ مَنْ تَشاءُ" یعنی عزت و ذلت تو دست منه. بعد تو می‌ترسی بقیه زمینت بزنن؟
توهم یه بار جلوش زنگ بزن پسر دایی شوهرت بگو اقای‌.‌‌  فلان چیز  خراب شده لطفا میشه ...

کاش میتونستم متاسفانه جای کوچیکی هستیم عابرمو میبرن

هرموقع گفتی، درست نکرد چ میدونم بگو میگم بابام .یا بابات یا داداشت بیاد درست کنه

میگه زنگ بزن بابات بیاد درست کنه منم بابام کارگره تا غروب سرکاره خودش ی عالمه مشکل داره

بعضی از اقایون اینطورین برای فامیلای خودشون جون میدن ولی حونشون در میاد واسه زن و بچه کاری کنن 

دقیقا اندازه ی پیر زن ۷۰ ساله هسته و تاامیدم

2706