2733
2734

پزشکی میری سراغ تخصص؟اگر اره پزشکی 

اگر نه حقوقش با معلمی فرقی نمیکنه 

برو همون معلمی

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2731

اخه معلمی با چندرغاز حقوق رو‌با پزشکی مقایسه میکنی؟؟؟

وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید وقتی ابد چشم تورا پیش از ازل می آفرید وقتی زمین ناز تورا در آسمان ها می کشید وقتی عطش طعم تورا با اشک هایم می چشید. من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی.  چیزی نمیدانم ازین دیوانگی و عاقلی.  یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود. آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود   ( خداکنه باشی همیشه باشی ❤️🖇️)

من الان ۳۰ سالمه و متاهلم و ترجیحم این بود که معلم بشم و شدم. اما بستگی داره، مثلا اگر ۱۸ سالم و تازه میخواستم انتخاب کنم و رتبم میرسید احتمالا پزشکی رو انتخاب میکردم و همسرمم در همین راستا انتخاب میکردم بعدش.

پزشکی تعهدی 

با پزشکی تعهدی بعد ۵ سال می تونی بری تخصص رو آزمون بدی و اون طرح مخصوص تخصصت رو دیگه حساب نمی کنن با همون ۵سال بقیه اش کار رو جلو می بری و ۲ سلل طرح بعد از پزشکی عمومی رو هم نداری چون تو اون ۱۰ سال رو داری