2752
2734
عنوان

چجوری سر بحث رو باز میکنین؟🙂🙂🙂

241 بازدید | 17 پست

بچه‌ها چجوری سر بحث رو با یه نفر باز میکنین؟🥲

من اصلا بلد نیستم چجوری حرفا رو شروع کنم و حتی با دوستام میرم بیرون در و دیوار  رو نگاه میکنم:(

چجوری گرم میگیرین با فرض زمان نامحدود؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من یه چیز خنده دار در مورد موقعیتی که درش هستیم میگم و سر حرف وا میشه ولی جالبه که تو جمعهای  تعداد بالا ساکتم معمولا

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

شروع کن از آب و هوا و فلانی چه خوشگل شده و فلان دیزاین که اون روبروعه چقدر قشنگه،بعدشم خوب از خودت چه خبر،جدیدا چیکار میکنی؟امروز رفته بودم فلان جا،فلان خبرو شنیدی؟و.......

همین فرمون رو بگیر و برو جلو دیگه نمیفهمی زمان چجوری گذشت و ده تا موضوع دیگه هم اون وسط فی البداهه به ذهنت میاد

لایک کن عزیزم،من که هرچی میگم لایک ننننننننننکن دوست عزیییییییز فایده ای نداره،پس لایک کن شاید اینجوری دلت خنک شد لااقل😐با تشکر از همراهی شما😒

اول راجع به موضوعات کلی صحبت کن و بعد درباره مسائل مشترک بین تون

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
بگین چه خبر

سلامتی

ادامه بده میخوای ببینم چجوری ادامه میدی😂

لامصب این کلمه چه خبر نطق ادمو کور میکنه

لایک کن عزیزم،من که هرچی میگم لایک ننننننننننکن دوست عزیییییییز فایده ای نداره،پس لایک کن شاید اینجوری دلت خنک شد لااقل😐با تشکر از همراهی شما😒
با ادمایی که بتونی حرف مشترکی داشته باشی در ارتباط نیستی اگه با افرادی روبه رو شدی میتونی ساعت ها ص ...

نه می‌دونی طرفم خییییلی زودرنجه و همه چیو منظور دار برداشت می‌کنه بعد هی میترسم یه چی بگم بهش بر بخوره

سلامتی ادامه بده میخوای ببینم چجوری ادامه میدی😂 لامصب این کلمه چه خبر نطق ادمو کور میکنه

هیئت میرین تو محرم؟ تا الان خوش گذشته تابستون؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
بعدم میگه توچه خبر😂

اونم میگه منم سلامتی

و سکوووووووووت😂

هیئت میرین تو محرم؟ تا الان خوش گذشته تابستون؟

👌🏻👌🏻👌🏻

2706