2737
2739
عنوان

از پوشک گرفتن پسر ۳ ساله

117 بازدید | 15 پست

سلام به همگی

من تقریبا یه ساله استرس شدید و به طبعش وسواس گرفتم یه مدت قرص مصرف کردم و بعد قطع کردم‌.

فروردین ماه یه روز خواستم پسرمو از پوشک بگیرم اصلا متوجه نبود جیش چیه منصرف شدم.

روز عید قربان دوباره تلاش کردم تا ظهر خوب بود یه ربع یبار میبردمش توالت و جیش میکرد که یهو جیش کرد تو شلوارش 

منم دوباره پشیمون شدم.

بخاطر استرسم اصلا نمیتونم تحمل کنم که خونه و فرشا رو نجس کنه. دوست دارم از پوشک بگیرمش ولی به شدت میترسم بهش که فکر میکنم گریه ام میگیره . تصور نجس شدن خونم اعصابمو خورد میکنه.

کسی تجربه مشابه داشته؟

لطفا اگه میخواید بگید وای چقد دیر کردی و من بچمو یه سالگی از پوشک گرفتم با کمال احترام پیام نزارید ممنونم

مامان ِ ایمان جون 😍❤

عزیزم قبول کن دیره 

ولی دیگه باید بگیریش حتی اگه خونت نجس بشه نهایتش تا عید میدی بیرون میشورن 

ولی هرچقد دیرتر بگیری بچه بیشتر اذیت میشه و همچنین خودت

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من وحشت دارم واسه این کار😑😑

حالا من واسه نجسشدن فرشا ترسی ندارم  چون نهایتش میدیم قالیشویی  فقط هر چی بهش یاد میدم یاد نمیگیره  میبرمش مینشونمش میگم جیش کن  میشینه ولی میگه ندارم  ولی تا مای بیبی میکنم تو اون جیش میکنه  فقط موندم مردم پس چجوری بچه هاشوتو یاد دادن 

2740

سلام من پارسال گرفتم ولی موفق نشدم کامل

یکی تعریف میکرد که خانمی وسواس داشت پسرش۴ سالگی خودش گفت دیگه پوشک نمیخوام و فقط یه بار جیش کرد

میتونی قالی ها رو جمع کنی یا حتی مبل رو بزاری تو اتاق درشو قفل کنی و روفرشی بندازی و تو خونه با دمپایی باشی دائم

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

بدون نجس شدن نمیشه من یه فرشم نجس شد اگر بچه اضطرابت رو متوجه بشه مضطرب میشه و همکاری نمی کنه خودت و بچه رو رها کن از بند وسواس به خودت قول بده اگر دختر خوبی باشی 😉بعد این پروژه فرشایی که نجس شده رو میدی خشکشویی ...بعدم شوو.رت اموزشی خیلی خوبه اصلا بیرون نمیره حتی ادرار

دردم از یارست و درمان نیز هم
سلام من پارسال گرفتم ولی موفق نشدم کامل یکی تعریف میکرد که خانمی وسواس داشت پسرش۴ سالگی خودش گفت دی ...

احتمال میدم منم تا همون موقع ها طول بکشه برام 😑

مامان ِ ایمان جون 😍❤
بدون نجس شدن نمیشه من یه فرشم نجس شد اگر بچه اضطرابت رو متوجه بشه مضطرب میشه و همکاری نمی کنه خودت و ...

با شور..ت آموزشی جواب میده؟

میترسم به اون عادت کنه 

مامان ِ ایمان جون 😍❤