2733
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 66 پست
یکم بیشتر بچزونش بعد ببخشش 

میدونه دیگه مغزم روحم روانم نمیزاره 

خستم 

هرروز این چند وقت سردرد بودم

گریه های پیش سینگ رو یادم نمیره

گریه های حین جارو کشیدن

گریه های موقع غذا درست کردن

دیگه بیشتر از این نمیتونم زجر بدم اونو زجر بدم خودم بدتر میشم

خعلی دوسش دارم متاسفانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چی بگم ک  فهمیدم. درحد بغل بوس لب و و و بوده شمال رفتن. ینی در حد. سکته رفتم. باورم. نمیشد ه ...

میفهمت با تمام سلول هام

من دوستت دارم های تو چت رو دیدم

یه لحظه بخدا قلبم وایساد

اصلا نفس یادم رفت بکشم

اما خعلی سگ جونم که موندم

تو تاپیکتون گفتین اخه یک سال پیش خیانت کرده

نه این باز  اولش تیس. اون. قبلی ها. تمیدوتستم. در چد حد ولیییییی اینبار میدونم میدونم و دارم. داغون میشم بش گفتم جنگ. دعوا. علط کردم و و و 

2731
میدونه دیگه مغزم روحم روانم نمیزاره  خستم  هرروز این چند وقت سردرد بودم گریه های پیش سی ...

عریزم دیگه گریه رو بزار کنار همین که تحویلش نگیری کافیه

فردا به جهنم خواهم رفت!                                          Turk❤
میفهمت با تمام سلول هام من دوستت دارم های تو چت رو دیدم یه لحظه بخدا قلبم وایساد اصلا نفس یادم رف ...

وای وای. بخدا. منم. میفهم چی میگی یادمه شبا میگف اضافه کارم چقد ناراخت میشدم ک. زیاد کار میکنه  خستع میشه ولی فهمیدم. میرفته با اون خوشی و گثافت بازی من. از چشام بیشتر اعتماد داشم من عاشقش بودم من مث بت می پرستیدم بخدا ب این شب خستممممم حالم. بهم میخوره ولی بخاطر پدرم مادرم محبورم بمونم 

هر چند نمی تونی ببخشی ولی از این جا به بعد اگر بتونی عقل و سیاست را بجای احساس و صداقت جایگزین کنی میتونی راحت تر بگذرونی، باهاش دعوا نکن ولی محبت هم تا مدتها نکن، وقتت را بیشتر بذار برای رسیدگی به تیپ و ظاهر خودت و پرورش بچه هات  ، اسم اون سلیته هم دیگه نیار طوری که خط قرمز بشه دیگه جرات نکنه بهش فکر کنه، کنترلش هم بکن با گوشیش یا هر چی.

اگر از ته دل از کارش پشیمون باشه و دیگه سمت اونکار نره و بخواد برام جبران کنه بله.

میدونی پشیمونه چونکه میگه بس که رو مخم رفتی 

زهرمارم شد کارم 

به اعصاب خوردی نمی ارزید

اینجوری میگه بهم