2737
2739
عنوان

مامان های کلاس اولی فکر کنم سنجش شده نون دونی انگار 🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 38 پست

الان مشکلات بیشتر شده ما خونه هستیم خبر نداریم از این جور بچه ها ...الان ب آموزش اهمیت بیشتر میدن 

ب سلامت بچه چه هوش چه عقلی چه دست ورزی اهمیت میدن ..من خودم دیدم معلم به پدر یه بچه ای گفت صلاحیت نداره کلاس اول بره 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
به لطف سرگرمی های گوشی باید بگیم یهو اینهمه مادر و پدر بی توجه یکی با دخترم اومده بود سنجش بلد نبود ...

اره یکی از علت ها همینه 

ولی سوالم اینه سنجش تخصصی پولیه؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا سیستم و سخت کردن برا همه چیز ...بچه ها گناه دارن خانواده ها دچار استرس ..فقط مگه کلاس اوله ..خودشون مشکل دارن یه هدایت تحصیلی رو نمیتونن بدون نقص بدن

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
2731
الان مشکلات بیشتر شده ما خونه هستیم خبر نداریم از این جور بچه ها ...الان ب آموزش اهمیت بیشتر میدن&nb ...

بچه که پیش دبستانی می ره دیگه یاد می گیره 

بچه استثنایی کاملا مشخصه خب

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
من فکر میکنم برا درامد زایی اینکارو میکنن

منم حدسم همینه 

و والدین بدبخت تو استرس می ندازن

کلا سیستم و سخت کردن برا همه چیز ...بچه ها گناه دارن خانواده ها دچار استرس ..فقط مگه کلاس اوله ..خود ...

اره کتابهاشون خیلی سختتر شده

خانواده و بچه ها کلا تو استرس هستن

قبلا اصلا اینجوری نبود من خودم اصلا یادم نمیاد استرس مشیده باشم موقع درس خوندن نه من نه خانوادم ولی الان همه تو استرس هستن

اره یکی از علت ها همینه  ولی سوالم اینه سنجش تخصصی پولیه؟

بله یه مبلغی حتما میگیرن شاید همینم بی تاثیر نباشه،راستی اسمتو خیلی دوست دارم خدا یه دختر دیگه بهم بده اسمش رو میزارم همتا😊

به امید روزای بهتر❤
2740
بچه که پیش دبستانی می ره دیگه یاد می گیره  بچه استثنایی کاملا مشخصه خب

نه عزیزم کاش خودت بودی و میدیدی 

اصلا تعجب کردم ...بچه هایی هم ک بیش فعال هستن درس نمی خونن باید کنترل بشن

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
بله یه مبلغی حتما میگیرن شاید همینم بی تاثیر نباشه،راستی اسمتو خیلی دوست دارم خدا یه دختر دیگه بهم ب ...

ان شالله عزیزم 

نه عزیزم کاش خودت بودی و میدیدی  اصلا تعجب کردم ...بچه هایی هم ک بیش فعال هستن درس نمی خونن با ...

خب زمان پسر منم همچین بچه هایی بودن ولی رد نمی شدن تو مدرسه هم فقط ضعیف تر بودن همین 

دیگه استثنایی که نمی رفتن

راست میگی من دخترم میره کلاس دهم وقتی کلاس اول بود یادمه از کل مدرسه شون فقط یک نفر رد شده بود اونم ...

دخترتون المپیاد شرکت کرده تا الان ؟

به خدا پسر من کلاس نهم بود امسال یعنی انقدر اذیت شد که گاهی میگم کاش میشد درس نخونه ..کل سال و درس خوند ازمون تیزهوشان و انقدر سخت گرفته بودن خدا میدونه ...از اون طرف طفلی کنکوریا امسال ...حالا هم کلاس اولی ..دلم خون میشع وقتی یه مادر مینویسه بچم تو سنجش رد شده ..طبق چه اصولی به این طفلیا استرس میدن اونم از الان

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
2706