2733
2739

من یادم نمیاد زمان پسرم کسی از سنجش رد میشد 

حتی تو این سایت ندیدم الان بعد ۵ سال مگه چه اتفاقی افتاده روزی دو تا تاپیک می بینم که بچه هاشون رد شدن 

قضیه چیه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

خب شاید بچه هاشون مشکل دارن

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید بچه هاشون مشکل دارن

یهو این همه بچه مشکل دار 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
پسرعمه منم رد شده  ولی پسرم خداروشکر قبول شد

پسر عمه ات مشکل داره ؟

شرایط ستجش رو سختتر کردن قبلا این همه سخت نمیگرفتن

مگه چی می پرسن 

خب نهایت بچه ای که رد میشه استثنایی که نمی فرستند ؟

2740
راست میگی من دخترم میره کلاس دهم وقتی کلاس اول بود یادمه از کل مدرسه شون فقط یک نفر رد شده بود اونم ...

اخه خیلی تو سایت میبینم همه رد شدن چه خبره

یهو این همه بچه مشکل دار 

به لطف سرگرمی های گوشی باید بگیم یهو اینهمه مادر و پدر بی توجه یکی با دخترم اومده بود سنجش بلد نبود تا۱۰بشمره خب مسلما رد میشه مادرش تند و تند داشت براش میشمرد که یاد بگیره گفتم ولش کن این که کار الان نیست فقط هم همین شمارش نیست سوالات زیاده

به امید روزای بهتر❤
مرحله اول رد شد باید ب ه سنجش تخصصی اکه ازونجا هم رد شد میره استثنایی

خب این سنجش تخصصی پولیه؟

2706