2733
2734

خیلی حالم بده، اگه کسی حس ششم داره بیاد. دوس دارم فقط بمیرم ازدست این همه مشکل، این چندساله نذر ودعا وقرآن، هیچ فایده نداره

کسی که در روی زمین بهشت رانیابددرآسمان هرگز نخواهدیافت... 

چیشده

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حس ششم رو اصلا قبول ندارم، شانس هم قبول ندارم

هرچی هست حکمت و اراده ی خداست. خدا بخواد میده نخواد زمین و زمان رو به هم بدوزی نمیشه. پس از خودش بخواه اگه مانعی هست رفع کنه. خیلی از ماها میگیم از خدا خواستیم نشد اما توی بزنگاهها حواسمون از خدا پرت میشه اصلا خدا رو یادمون میره، ان شاالله خدا برات بخواد🤲

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
مشکلمو نکیتونم بگم عزیزا، واقعا انگارتوجهنم، توزندگی خودم مشکل دارم

انشالا حل میشه بزودی 

از خدا ناامید شدی ولی توکل قلبی کن بهش وبسپار ب خودش حل میشه 

وزن اولیه .71:400 وزن فعلی ۶۹ وزن هدف اولیه ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۴ . مطمئنم که بهش میرسم خدایا شکرت 💪