2752
2734

تبلی دارم؟

خفیفه یا شدید؟

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

:نوشته : تخمدان ها با حجم  نرمال و فولیکول های ریز پریفرال مشهود هستند.  R/O PCOD توصیه میگردد یعنی چی -؟

بچه هامیشه برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 😘🌹انشاالله خدا صد برابرشو بهتون برگردونه 🌺
پریودت منظمه ؟؟ ازمایش هورمونی و ذخیره تخمدان دادی؟

نه الان 9 روزه عقب انداختم

هنوز تازه جواب سونو رو گرفتم پیش دکترم نبرم خیلی زیر شکمم و کمر و پاهام درد میکنه

خطرناکه؟

نه الان 9 روزه عقب انداختم هنوز تازه جواب سونو رو گرفتم پیش دکترم نبرم خیلی زیر شکمم و کمر و پاهام ...

نه خطرناک نیست ولی تنبلی تخمدان داری 

از رو ازمایش میشه گفت شدیده یا نه 

نه خطرناک نیست ولی تنبلی تخمدان داری  از رو ازمایش میشه گفت شدیده یا نه

اها ممنونم