2733
2734
سلام پسرم 4 سالشه میخوام بذارمش اسکیت یاد بگیره نمیدونم آموزش بین جای خصوصی و دولتی خیلی فرق داره یا نه .چون یه سالن ورزشیه خصوصی نزدیک خونه مون هست یه جای وابسته به شهرداری . از لحاظ قیمت خیلی با هم فرق دارن . میشه اونایی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من کلاس اسکیت گذاشتم ولی اصلا خصوصی و دولتیشو خبر ندارم
چه فرقی با هم دارن؟
به نظرم اول برو دولتی از مادرایی که میان سوال کن راضین یا نه اگه راضی بودن بذار
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2738
ممنون دوستان که جواب دادین .منم همینو میخوام بدونم . منظورم از جاهای دولتی این ورزشگاههاییکه وابسته به شهرداری یا یه ارگان دیگه س و قیمتاشون مناسب تره . مثلا اونیکه من میگم دولتی 30 تومان میگیره . خصوصیه 95 تومان .
حالا نمیدونم از لحاظ نوع آموزش دادن یا میزان مراقبت چطورین ؟ رسیدگیشون خوبه ؟؟؟چون بچه ها هنوز کوچیکن یکم نگرانم .اگه درست مراقبشون نباشن میتونه خطرناک باشه ..........
متوجه شدم
خودت نمی تونی بری اونجا بشینی مراقبش باشی؟
و آیا خصوصی مخصوص بچه هاست؟
دولتی چطور؟
تو اسکیت بعد از جلسات اول که می تونن رو پای خوشون بایستن دیگه معمولا زمین نمی خورن مگه اینکه کسی بهشون بخوره
و حالا هر چی کسی که بهشون می خوره بزرگتر باشه بدتر می افتن

و خصوصیه هم خیلی داره گرون میگه
من کمپ خصوصی گذاشتم ( 3 تا رشته ورزشی پشت سر هم و مراقب هم دارن بچه ها رنج سنیشون هم نزدیکه )
اسکیتش 12 جلسه شد 50 تومن

یه نکته دیگه
سالن هر دو سرپوشیده هست؟
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
ممنون نگار جون از کمکت . به من اجازه نمیدن که حضور داشته باشم و ببینمش . سالن خصوصیه که سر پوشیده است ولی اون یکی رو نمیدونم . هنوز اونقدر پیگیری نکردم چون شک داشتم که اونجا بذارمش . ولی راست میگی خیلی گرون گفته . 12 جلسه با دو جلسه کفش رایگان 95 تومان . مطمئنا باید رنج سنی داشته باشه . در مورد مراقب نپرسیدم . یعنی اصلا به ذهنم نرسیده بود خوب شد گفتی حتما میپرسم .

یه سوال اولش خیلی زمین میخورن . با استفاده از وسایل ایمنی مثل زانو بند و ... ممکنه صدمه جدی هم ببینن ؟؟
والا دختر من که صدمه ندیده ولی زمین می خورن
فقط چیزی که هست از کفشهای استاندارد استفاده کن
یکی از دوستام که ارشد حرکات اصلاحی می خونه به من گفت اگه از کفش استاندارد استفاده نکنی ممکنه استخونهای ریز مچ پا بشکنه یا به مرور پای بچه حالت ضربدری پیدا کنه
علاوه بر این چون چرخهای کفشهای غیر استاندارد خوب نمی چرچه بچه خوب یاد نمی گیره
مارکهایی هم که معرفی کرد فیلا و رولر بلید بود
2706