2737
2739
عنوان

عروس هلندی

75 بازدید | 7 پست

دوستان عروس هلندی ما انگار پراش به هم چسبیده و کثیف شده(شستن فایده نداره)و داره میریزه(یه تیکه کوچیک پر نداشت تو تنش)راه حلی دارید؟مرسی

*13 سن این کاربر نیست فقط عدد مورد علاقشه✨

دامپزشک چند ماهشه نژادش؟؟؟

شاید تونستم راهنمایی کنم غذا میخوره؟

سلام بارانا هسدم>✌🏻 عشق‌ رو با تموم سلول های بدنم درک کردم‌چطور میتونی به اونی که بهتون وفاداره خیانت کنید؟1401/9/19‌ زندگیم با وجودت به طور قشنگی تغییر کرد من شدم اون دختری که تو خواستیمن تشنه محبتاتم.تشنه شنیدن خنده هات.تشنه جان‌دل گفتنات.تشنه شنیدن صدات.تشنه دیدن چهره‌ات.  عشق"خیلی فراتر از این حرفاست در کنار همچی انقدر خاطره و زیبایی داره که از نظر من قابل بیان نیست به طور قشنگی تغییر کردیم💌❕️اونی که فراموشش کردی عشقت نبود🫂🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دامپزشک چند ماهشه نژادش؟؟؟ شاید تونستم راهنمایی کنم غذا میخوره؟

دو سه ماهه خودمون بزرگش کردیم سفید رنگه.ممنون میشم

*13 سن این کاربر نیست فقط عدد مورد علاقشه✨
دو سه ماهه خودمون بزرگش کردیم سفید رنگه.ممنون میشم

نژادش لوتینوو پس عزیزم سن پر ریزی پرنده هم نیست ببرین دامپزشک

سلام بارانا هسدم>✌🏻 عشق‌ رو با تموم سلول های بدنم درک کردم‌چطور میتونی به اونی که بهتون وفاداره خیانت کنید؟1401/9/19‌ زندگیم با وجودت به طور قشنگی تغییر کرد من شدم اون دختری که تو خواستیمن تشنه محبتاتم.تشنه شنیدن خنده هات.تشنه جان‌دل گفتنات.تشنه شنیدن صدات.تشنه دیدن چهره‌ات.  عشق"خیلی فراتر از این حرفاست در کنار همچی انقدر خاطره و زیبایی داره که از نظر من قابل بیان نیست به طور قشنگی تغییر کردیم💌❕️اونی که فراموشش کردی عشقت نبود🫂🙂
2738