2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه پانوسونیک اصل پیدا کنی عالیه  ببین من برگردم عقب یه آبمیوه گیری چهارماره میگیرم یه گوشکوب ...

پاناسونیک هفت تومنه گرونه یکم. منم غذاساز نمیخوام بگیرم . آبمیوه گیری چند کاره و میکسر

پاناسونیک هفت تومنه گرونه یکم. منم غذاساز نمیخوام بگیرم . آبمیوه گیری چند کاره و میکسر

خب گوسنیک هم خوبه مارکی که من هفت ساله دارم راضیم بر اثر بی احتیاطی خودمم اسیابش آسیب دید 

خوب می‌کنی میکسر نمیدونم چیه ولی گوشکوب برقی تک کاره هم بخر 

2740

من دارم 

مخلوط کن و ابمیوه گیریش خوبه دوتا خورد کن کوچیک داره خیلی خوب نیست ولی بقیه یش خوبه

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
مرسی عزیزم که راهنمایی میکنی 😘😘

فدات عزیزم 😍😘 انشاالله به خوشی عروس بشی

سرخ کن هم نگیر بی استفاده ترین وسیله هست هم سرخ کن هم پلوپز هم هواپز 

گوشت چرخ کن  اگه دوست داری بخر 

آبمیوه گیری چهارکاره نیاز

گوشکوب برقی تک کاره نیازه 

اون تستر یا ماکروفر یکیش بگیر 

(اسنک ساز زیاد کاربردی نیست (همون ساندویچ ساز))

من دارم  مخلوط کن و ابمیوه گیریش خوبه دوتا خورد کن کوچیک داره خیلی خوب نیست ولی بقیه یش خوبه

منم همون آبمیوه گیری و مخلوط کنش برام مهمه 

چون خورد کن جدا خریدم

مخلوط کنش تو حجم بالا جوابه ؟