2733
2771

سلام 

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موس بزن قشنگ بعد باد  سشوار بگیر روش

موس چجوریه

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...
چجوریه به توضیح بده خواهر

موهات فر هست؟؟؟

موس برو داروخانه یا ارایشی ها بخر

بعد وقتی موهات نم دار هست بزن 

بعد با باد سشوار کمی بگیر خشک شه

حالت موهاتو قشنگ حفظ میکنه و اینکه بعد سشوار اصلا چسبنده نیس و خشکه خشکه 

موهات فر هست؟؟؟ موس برو داروخانه یا ارایشی ها بخر بعد وقتی موهات نم دار هست بزن  بعد با باد ...

میخوام لخت و صاف بشه نه فر گلم 

ببین ماسک مو یا کرم نرم کننده ی مو داخل حمام حتما بخرررر بدون سولفات باشه حالا هرمارکی خواستی هم گرون داره هم ارزونمن بزرگشو خودم خریدم خیلیم خوبه ۱۱۰ تومن تا سه ماهم دارم 

حالا بسته به بودجت هرچی خواستی بگیر...

ماسک مو رو قشنگ به ساقه موهات بزن و به بقیه موهاتم بمال ۵ دقیقه بمونه بعد آبکشی کن

بعد از حمام هم کرم مو بدون سولفات بخر حالا هرمارکی من یه تویوپی خریدم بدون سولفات ۴۰ تومن..

به ساقه موت بزن بعد با باد سشوار خشک  کن موهاتو 

آخر سر یه شونه هم بزن موهات میشه مخمل ابریشم هم لخت هم صاف و خوشگل