2737
2734
عنوان

چطوری حقم بگیرن

155 بازدید | 15 پست

کلی وسیله اول سال دادم دست معلم باخیلی هاشون اصلان کارنشداصلاخیلی هزینه کردم الان بهم تحویل نمیدن میگن چیزی توکمد مدرسه نیست 

درصورتی که اول سال گفتم وسیله هارو میبرم خونه هرچی خاست برنامه بزارین میاره 

گفت نه اینجاخودم حواسم هست همه توکمد 

الان فهمیدم ازنظر روحی بچم آزارمیداده یعنی یه بار برای اینکه اصلان چیزی به بچه یاد نمیداد رفتم مدرسه تذکر دادم اونم دیگه بچه رو آزارمیدا این بیچاره هم به من نمیگفت الان گفت اگه میگفتم توهم مدرسه میرفتی بدتر میشد 🤦‍♀️😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وسایل که برای پیش دبستانی میبرن  حالا اینم مهم نیست بازم آزارای که میداده جیگرم سوزونده  ...

چه ازار هایی داده بچه رو اذیت کرده حق نداره اذیت کنه برو شکایت کن اموزش پرورش حسابش رو بپرس چجور معلمیه که با بچه اینجور رفتار کرده

2740
بله میتونی شکایت کنی عزیزم دقیق بگو چیشده

وسایلمون که ندادن هیچی بچه تازه الان به من میگه چی شده 

من یه بار بخاطر اینکه اصلان آموزشی نمیدادن وبچه کلافه شده بود رفتم مدرسه  تذکر دادم از اون روز به بعد این خانم دیگه با بچه من برخوردش عوض شده بود میگفت اگه وسیلم دوستم برمیداشت بهش میگفتم اجازه بگیر سرم دادمیزد که چرا اینو گفتی به بچه ها میگفت باهاش دوست نشین حرف نزتین میخندیدم اخم میکر میگفت ساکت شو..... 

[QUOTE=302260034]برو اموزش پرورش پس فردا سر ی بچه دیگه ام درمیاره همین کارارو[/QUOTEدوره ما  هیچ وقت به ناحق آزارروحی بهمون نمیدان  الان معلما عقدهای شدن اگه قبلان بهم گفته بود گوشی میزاشتم تو کیفش صداش ضبط شه با مدرک ازش شکابت کنم 

[QUOTE=302260034]برو اموزش پرورش پس فردا سر ی بچه دیگه ام درمیاره همین کارارو[/QUOTEدوره ما  هی ...

والا تو هر دوره ای مریض روانی پیدا میشه

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
وسایلمون که ندادن هیچی بچه تازه الان به من میگه چی شده  من یه بار بخاطر اینکه اصلان آموزشی نمی ...

پس بخاطر اینکه تو رفتی مدرسه با دخترت لج کرده و داره اذیتش میکنه برو ازش شکایت کن و دخترت رو ببر یک جای دیگه ثبت نام کن

پس بخاطر اینکه تو رفتی مدرسه با دخترت لج کرده و داره اذیتش میکنه برو ازش شکایت کن و دخترت رو ببر یک ...

جایی دیگه ثبت نامش کردم  بعد برای شکایت باید مدرک هم باشه که حرفم ثابت کنم 

2706