2733
2739
عنوان

بابام زن نمیگیره

318 بازدید | 29 پست

مامانم از بابا طلاق گرفته یه ساله بابام هر کاری میکنم زن نمیگیره کلافه ام کرده شدم کلفتش دیگه واقعا بریدم نمیدونم چیکار کنم تو کارای خودم موندم چه برسه بابام😭😭

ملکه خوش پوش
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گلم الان دیگه داره از مجردیش لذت میبره چرا دوباره زن بگیره شما ولش کن وقتی کارا افتاد گردن خودش بهش فشار میاد یه حرکتی میزنه

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖
2728

آها

کلفتش شدیه ؟ یعنی ی زن دیگه بیاد ک کلفتی کنه ؟! 

هر وقت بخواد ازدواج میکنه ، اصلا شاید نخواد

صبر داشته باش مسئولیتت زیاده

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650
برو دنبال وار خودت برا سر زدن بیا پیشش یکم تنهایی بکشه خودش راضی میشه

والا چی بگم یه مدت طولانی به زور از فکر خودکشی اوردمش بیرون تنها بشه باز فکر خری میکنه

ملکه خوش پوش
2740

زن بابا ک بیاد کارت چند برابر میشه پدرتو درمیاره یه قرونم نمیزاره بهت بده یه جای بد هم شوهرت میده اگر هم خواستگار خوب داشته باشی میپرونش...دیدم ک میگم

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

ای بیچاره نامادری بیاد صدبرابر همینا ازت کار میکش مخشو میخوره یه شوهر بی عرضه هم میده میری خداروشکر کن بابات زن نمیگیره داری خونتون پادشاهی میکنی خدا مادرت رحمت کنه تو اگر دختر باشی نمیزاری بابات اصلا ب زن گرفتن فکر کن همینطور بابات باید طوری باش تزار تو جای خالی مادرت حس کنی ولی نامادری خییلی بی رحم میشه اصلا نگو زن بگیره 

اول برای خودت بعد برای حاجت من اللهم صل علی محمد و آل محمد الهی آمین  
2706