2733
2734
عنوان

محرم که میاد قلبم از غم میترکه💔

212 بازدید | 34 پست

سلام ،

حتی اون موقع ها که زیاد آدم معتقدی نبودم وقتی که محرم میومد غم عجیبی دلم رو میگرفت،

لحظه به لحظه به گذشته فکر میکردم

به امام حسین، به بی وفایی مردم کوفه...

به اینکه کاش من هم اون موقع بودم، کاش می‌تونستم کاری کنم، 

احساس شرمندگی میکنم و خجالت میکشم از شون،

روز عاشورا دایما به ساعت نگاه میکنم ، و میگم الان مثلا  این اتفاق افتاد، الان علی اصغر رو با تیر زدن،😭 الان امام حسین تو گودال قتلگاهه..😭( روایت داریم و ساعت تقریبی اتفاق ها گفته شده، اینو گفتم نگین از کجا ساعتشو میدوتی)

تا عاشورا تموم شه، جون منم تموم میشه...

شرمنده ام بخدااا..💔

شرمنده ام امام حسین جانم ...😭

شرمنده ام که نبودم تا کاری کنم😭

بمیرم برای بی کسی و غریبیت.😭

تا ابد دووووووووستت دارم خیییییییییبلی💚💚💚

شمام از حس حالتون بگید.

(لطفاً کسایی که اعتقاد ندارن پیام نزارن)

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

منم 

بغضم میگیره 🥺💔

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مخصوصا وقتی عاشورا تموم میشه دلگیر ترین روز سالمه 

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩

اصن جنس غمش فرق می‌کنه 

من عاشق محرمم عاشق محرم ...

یه صلوات همینجوری بدین،اون دنیا نیاز میشه :)                                                                                                               اینجا اگه با نظرشون مخالفت کنی از نظر اونا افغانی هستی پس ببین و رد شو   

حتی اشک ریختن برای امام حسین از هزاران خنده شیرین تره به نظرم 

دوستان عزیز کاربر @ملوسکتونم2 من نیستم دوست دیگه ای هستن که به خاطر اینکه هر نام کاربری میزدن تایید نمیشد این نام کاربری رو گذاشتن.  اسلام به ذات خود ندارد عیبی،هر عیب که هست از مسلمانی ماست.مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است ❤ من افتخار دارم به دختری که چادرش تو سختی ها باهاشه     به مادری که امنیت به خاطر دعاشه       به کشوری که قطره قطره خون من فداشه ❤️بار الها جرعت ما را سر و سامان بده  انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده    قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده        رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده... ❤️حاج قاسم هنوز هم زنده است....🖤چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم. من محال است که آن را ز سرم بردارم... ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است. ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است ♥️حسین میگیری دستامو حسین میبینی اشکامو حسین تو قلبم میمونی دردامو میدونی از چشمای خیسم دردامو میخونی 🖤آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشدهیزم است  . تو تاپیک های سرگرمی، بازی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست. ✨💐
مخصوصا وقتی عاشورا تموم میشه دلگیر ترین روز سالمه 

مخصوصا امسال که دیگه غروب جمعست...🙃🥀

یه صلوات همینجوری بدین،اون دنیا نیاز میشه :)                                                                                                               اینجا اگه با نظرشون مخالفت کنی از نظر اونا افغانی هستی پس ببین و رد شو   
2740
حسین زنده رو دریاب،یعنی حضرت مهدی(عج)

به یادشون هستم، براشون هر کاری از دستم بر بیاد میکنم،

اما غم حسین خییییلی عجیب و سوزناکه😓

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

من هم همین طورم دوست دارم فقط از صبح تاشب برم تو روضه بشینم یه غم عجیبی تو دلمه یه بغض سنگین رو گلوم ،ایم تنها بغض و غمیه که از داشتنش خوشحالم دوست دارمش ،خدا کمک کنه بتونیم تو مسیر امام حسین قرار بگیریم تا زمانی که زنده ایم 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

سلام

منم همینم

روایت داریم شب اول محرم فرشته ها پیراهن خونی امام حسین ع رودرعرش اویزون میکنند وگریه میکنند و تمام  هفت اسمان و زمین عزادار میشند

و اینچنین خودبخود غم میشینه رو دل همه باهر اعتقاد وتفکری

منم عین خودتم اسم امام حسین بیاد نمیتونم جلو خودمو بگیرم گریم میگیره 

ولی یه چیزی 

الان ما یه امام داریم که منتظر ظهورشیم تا دنیا رو از ظلم نجات بده 

پس سعی کنیم با گناه نکردنمون و خیلی چیزا زمینه ظهورش رو فراهم کنیم 

هرکی این کامنت رو دید لطفا برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان (عج )صلوات بفرسته.

میشه برای رسیدن به خواسته هام صلوات بفرستین امیدوارم هزار برابرش به شما برسه 🦋💙
مخصوصا امسال که دیگه غروب جمعست...🙃🥀

وایی 🥺 

هر روز می‌شینم حسینیه معلی رو نگاه میکنم،

اصلا اشکت همین جور می‌ریزه...

هر روز می‌شینم حسینیه معلی رو نگاه میکنم، اصلا اشکت همین جور می‌ریزه...

وای عاره خیلی قشنگه🥲💔