2733
2734

سلام همسرم بسیار وابسته به پدر ومادرشه دوست داره مرتب بره خونه اونا و ما چون راه دور هستیم مادرشوهرم اصرار داره که منم برم و بعد اونا را بیاریم یعنی هر ماه دو روز ما بریم بعد یه هفته اونا را بیارم پذیرایی کنم، شوهرم اصرار به رفتن من نداره اما مادرشوهرم اصرار داره اونا شمالین من نه ، اونا رابطه هاشون زیاده البته عروسای جدیدشون هم دیگه مهمونی نمیدن اما مادرشوهرم از من توقع داره دو تا عروساش سر همین رفت و امدای زیادش باهاش قهرن اما شوهر من با اینکه خونه فامیلای من نمیاد انتظار همراهی داره فقط چون مادرش اصرار داره! من حتی از نظر جسمی هم نمیتونم اینقدر مهمون داری کنم به مادرشوهرم بگم ناراحت میشه به شوهرم میگم پرخاش میکنه هر ماه دو هفته بحث سر این قضیه داریم چیکار کنم من؟ به خدا ما از بچگی اهل رفت و امد نبودیم در توان من نیست میگرن و کمردردم دارم اما درک نمیکنند

از اول ازدواج سر همین رفت و امدای زیاد با خانواده همسرم، دخالت هاشون تو زندگیمون شروع شد و اغاز دعوا و بحث های ما، دو سه سالی قهر بودم الان اشتی کردیم اما نمیخوام باز دوباره روابط نزدیک از سر گرفته بشه و باز دخالت تو همه کارم و دعوا و ... به همسرم هم میگم که من کمتر میام چون مادرشاصرار داره منم برم که فامیلشون حرف در نیارن چون جاری اولم قهره منم نرم کلی پشتشون حرف میزنن ،فقط فحش میده اصلا حاضر نیست گوش کنه از بس وابسته هست فقط به رفتن فکر میکنه 

پنج سال اول ازدواج نزدیکشون بودیم  زیاد میرفتیم اون موقع چون اوضاعمون خوب نبود که بیان اصلا تحویلمون نمیگرفتن حتی پدرش جواب سلامم نمیداد شوهر نفهمم براش مهم نبود با اینکه کوچکترین بی توجهی از خانواده من ببینه روزگارم سیاهه

خداروشکر نداشت و نداره 

من وابسته خانوداع همسر بودم 

جوونیمون فدای پسرات 😍😍😍یا فاطمه الزهرا                   پسر اسم پدر رو حفظ میکنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️اما دختر خود پدر رو حفظ می‌کنه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ب امیدی روزی ک انقدررررر پولدار بشم تا بتونم دختر دار بشم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر منم وابسته خانوادشه.فقط خداروشکر ما دوریم.اونا میان میمونن ولی مادرشوهر دوس داره فقط پسرش تنهایی بره خونش بارها مستقیم بهم گفته دوس ندارم بیای منم چی بشه بخاطر شوهرم برم.

ولی واقعا شرایط شما سخته وقتی میری میبینیشون دیگه چرا میاریشون بعد حداقل ی ماه اونا بیان ی ماه شما برو .از بس رفتی توقعش بالا رفته شما هم سعی کن مث بقیع عروسا باشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738

مگه مردای ایرانی همشون همین نیستن؟

همشووووون اولویت زندگیشون مادرشونه حتی اگر بگن نه تو‌اولویتمی دروغ میگن دوبار مشکلی بین شما و مادرشوهرتون پیش بیاد صددرصدددد پشت مادرشون هستن

من ک باهاش کاملا کنار اومدم و الانم منم اولویتای زندگیم اول مادرم بعدش پدرم بعدش خواهرام بعددددددش شوهرمه

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻

ببین درصد زیادی از همسر ها وابسته به خانواده شون هستن ولی چیزی که شما گفتین حتما حتما باید با مشاور خوب زندگیتو نجات بدی شرایط سختیه 

مادرشوهر دوست من هم شمالی هستن و عادت به رفت و امد های زیاد شما باید با سیاست پیش بری جنگیدن راهش نیست بدتر میشه مشاور حتما پیگیری کن

شوهر منم وابسته خانوادشه.فقط خداروشکر ما دوریم.اونا میان میمونن ولی مادرشوهر دوس داره فقط پسرش تنهای ...

شوهرم نمیذاره اون عروسا شوهراشون پشتشونن با اینکه نزدیک مادرشوهرم هستند سالی دو سه بار سرش نمیزنن از بس دخالت میکنه تو همه چیز همه روابطشون مححدوده ، اما من بدبختم خانوادشم فهمیدن شوهرم پشتم نیس سوارم شدند 

ما راهمون خیلی دوره اما همسرم حاضره هر هفته هشتصد کیلومتر بکوبه بره پیششون خودش میگه تو نیا اما مادرشونرم اصرار که تو هم بیا که بعد با ما بیاد یه هفته بمونن بعد شوعرم هواپیما با هزینه خودش بگیره برند، خونشونم میریم همه خریدا به عهده شوهرمه 

2706