2733
2771

از هیچی تو دنیا شانس نیاوردم وحشتناکه افتضاح حالم خرابه .مادرم گفت اسم تو رو چیزی نیاد دختر از بس تو بد شانسی .راست گفت من وحشتناک بد شانسم 

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

یادم نمیاد به کسی بدی کرده باشم یادم نمیاد دشمنی کرده باشم یادم نمیاد گناهی کرده باشم از خانواده شانس ندارم از پدر از شوهر از شغل و کار و از ازمون

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

حتی فکرشم نکن که خدا ولت کرده خدا هیچ بنده ای رو رها نمیکنه حتی اگه بدترین گناها رو کرده منتظر میمونه توبه کنه و برگرده پیشش امیدتو از دست نده بخدا بدشانسی چیزی نیس که خدا برات رقمش زده ما خودمون برای خودمون بدشانسی میاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی فکرشم نکن که خدا ولت کرده خدا هیچ بنده ای رو رها نمیکنه حتی اگه بدترین گناها رو کرده منتظر میمون ...

من چطوری خودم بد شانسی آوردم برای خودم 

ببین همون اول که از خانواده شانس نداشته باشیم یعنی مصیبت ! انگار خدا هم نمیخادمون.

اه بعضی تو سینم هست باید برم بمیرم 

خب این که میگید بدشانسی اصلا وجوودیت نداره شما ایمان و تقواتون و بخدا زیاد کن

فقط خداست حلال مشکلات ما

و اینکه میگیم شانس بد بد بد شما باعث میشی انرژی بد سمتت بیاد سعی کن اگه هر اتفاقی می افته به ف ل نیک بگیری و بگی خواست خدا بوده و غیر این هم نیست🙏شما هنوز جا داری و صبور باش توکلت بخدا

حتی فکرشم نکن که خدا ولت کرده خدا هیچ بنده ای رو رها نمیکنه حتی اگه بدترین گناها رو کرده منتظر میمون ...

حتی گناهی هم نکردم تقاص چی داره ازم میگیره پس