2733
2734

خانوما پسرم ی سال نیمشه از صبح س چهار بار اسهال کرده یکمم داغه بدنش😭فک کنم چند روز پیش ی دندون درآورد ولی تا حالا برا دندوناش مریض نشده بنظرتون برا دندونه یا مریضی گرفته😭

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش ماست وپدرسنجد بده برواز عطاری عرق بید بگیر خونت باشه برای تب عالیه مایعات زیاد بده دختر منم ۴روز تمام اسهال بود دکتر گفت ویروس گوارشی گرفته ببرش دکتر خوب میشه از داروخانه محلول اوآراس بگیر طعم سیب میده خوبه براش

2728
بهش ماست وپدرسنجد بده برواز عطاری عرق بید بگیر خونت باشه برای تب عالیه مایعات زیاد بده دختر منم ۴روز ...

ممنونم 

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
از دندون میشه ولی ویروسم اومده اسهاله و بی حالی و استفراغ اگه این حالت هاروهم داشت ویروسه

استفراغ نداشته فعلا 

2738