2737
2739

مواد غذایی فیبر دار

با غذا سبزی و سالاد بخور 

روغن زیتون روی سالاد 

برگه و آلو و انجیر 

توی مخلوط آب گرم و بتادین بشین

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

فقططط مواظب باش یبوست نگیری

از پمادهای داروخانه مرتب استفاده کن 

بهداشت رو رعایت کن

منم دارم خیلی بد هستش😖😖

دوستان اگه کسی تیپ پلاستی انجام داده لطفا به من اطلاع بده چند تا سوال دارم مرسی
بفرمایید

من چند ماهه خارش و سوزش مقعد دارم.اینجوری نیست که ۲۴ساعته اذیت کننده باشه ولی یه وقتایی خیلی اذیت.انگار زخم.

خجالت میکشم برم دکتر

میشه بگید شقاق علائمش همیناست؟

من چند ماهه خارش و سوزش مقعد دارم.اینجوری نیست که ۲۴ساعته اذیت کننده باشه ولی یه وقتایی خیلی اذیت.ان ...

خجالت نداره اصلا برای دکترا عادیه حتما برو

شقاق مثل یه بریدگی و معلومه اینجور نیس که متوجه نشی اگه گوله مانند باشه اندازه عدس یا نخود بیرون اومده باشه میشه بواسیر 

بعد خارش هم نداره ب اون صورت بیشتر دردناکه مخصوصا موقع دفع 

یه دکتر برو شاید خارش دلیل دیگه ای داشته باشه

دورازجون شما بیماری های خطرناک روده از اینجور چیزای ساده شروع میشه

نمیخوام بترسی ها فقط میخوام دکتر بری  

خجالت نداره اصلا برای دکترا عادیه حتما برو شقاق مثل یه بریدگی و معلومه اینجور نیس که متوجه نش ...

چند ماهه میخوام برم حتی چندبار نوبتم گرفتم پشیمون شدم😢

ممنون گلم🙏🙏🙏