2733
2734
عنوان

ریزش موی هورمونی..دارم کچل میشم توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 5172 بازدید | 91 پست
تو ریزش هورمونی که‌معمولا با سن بلوغ شروع میشه به مرور موها نازک میشه و کل حجم موها کم‌میشه بخصوص فر ...

برای من کل سرم به مرورنازک وضعیف شده وازچهارده سالگی تقریبتشروع شده وکل موهام درگیرشده دیگه لابه لاش ازفرق سرم تاپشت درگیره

ماینوکسیدیل هم چندماهی ریزشم روخیلی خوب کرده بود

من فقط میخوام موهام نریزه همین وهرسال که میگذره میگم به همین راضیم وبدترازاین نشه

بله شنیدم برای منم ظاهرش نرماله اماازدرون مشخصه بهم ریختگی هورمونی دارم چون بشدت موهای زائدهم دارم وهمینطورجوش واینا

چون مجردهستم میتونم استفاده کنم این قرصهارو

برای من کل سرم به مرورنازک وضعیف شده وازچهارده سالگی تقریبتشروع شده وکل موهام درگیرشده دیگه لابه لاش ...

خب عالیه که مجردی برو دکتر بلاخره یکی از این دوتا دارو رو برات مینویسن شروع کن به خوردن ایشالله که موثره برات

2731
برای من ریزش موهام ارثی هورمونی بودیعنی توآزمایشم بشدت همه چی نرمال بودچندسال پیش سونوگرافیم دادم ون ...

عزیزم شما از ماینو جواب گرفتی چند درصد میزنی چه مارکی؟

اولش ریزشتون بیشتر نکرد

دکتر کاک ودی کجاست مطبش

محمدرضا کاکرودی- سرچ کن میاره یه آقای مسن با جلوسر خالی

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!
من بعد از کراتین ریزش شدید گرفتم که بعد از کلی دارو و درمان رفع شد و قرص نورکرین بانوان خیلی موثر بو ...

عزیزم منم ریزش موی هورمونی دارم البته دارم فیناسترایدم میخورم.نورکرین تو داروخانه ها مگه خوب نیس؟ینی میگی چون تحت لیسانسه نحورم و خارجیشو بخرم.الان تحت لیسانس ۱۵۰۰ هس تقریبا‌بعد باعث رشد موی بدنت یا افزایش اشتها نشد؟

عزیزم بهترین کارایی که بری پیش دکترفوق تخصص داخلی،من خودم چندسال درگیر ریزش موی شدیدبودم وپبش بهترین دکترای پوست رفتم ولی فایده نداشت،ولی خداروشکربایه،نسخه پیش دکترفوق تخصص ۹۰درصدبهترشدم

2706