2737
2739
باین بحث کنیم ببینیم نظر همه چطوریه هر کسی نظری داره یکی میگه خیلی خوب یمی میگه نه خیلی خوب تیست ما دیشب دیدیدم به نظر من که خیلی خوب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
شهاب و ترانه زن و شوهرن به خاطر گودبردلری ساختمان بغلی خونشون ترک برمیذاره و کل اپارتمان تخلیه میمنند اینها میرن یک خونه اجار میکنند که قبلا یک خانوم بدکاره اونجا بپد تا یک شب که ترانهتو خپنه تنها بود و تو حموم به هوای اینکه شپهرش پشت در در باز میکنه و اون مرده هم که خبر نداشته خانوم قبلی از اونجا رغته وارد حموم میشه و ...... این ماجراش بود

اونایی که فیلمو ندیدن نخونن اینو. تجاوز نشده. مرد وسوسه شد بره تو حموم با اینکه فهمید این اون زن قبلی نیست.واضحه که.رفته تو حموم دست کرده تو موهای زنه. زن ترسید بر میگرده جیغ میزنه و خودشو میکوبه به شیشه برای نجات.شیشه خورد میشه و پای متجاوز زخمی میشه و بعد فرار میکنه.اگه جاهای مختلف دیالوگارو بزارین پشت هم متوجه میشین.فیلم خوب بود ولی در حد جدایی یا الی نبود.ساده تر بود.با مشکلات و تناقضات زیاد.اگه با آثار قبلی کارگران مقایسه بشه پر ایراد و ساده به نظر میرسه. ولی کلی نگاه کنیم فیلم بسیار خوبیه و میشه از ایرادات گذشت
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1164914&PageNumber=1 تجربیات من از لوازم آرایشی و بهداشتی با عکس. حتما بخونید: فهرست مطالب عکس دار صفحه 1 پست 1.