2737
2739

من پدرم وضع مالیش عالیه (چند تا خونه داره ....! بعد حسادت میکنم نمیرم خونشون زیاد! هر دفعه مادرم میشینه میگه اینو خریدم و فلان! عصبی میشم قشنگ! یا میان خونم حس بدی بهم دست میده! چون وضع ما خیلی پایین تره! زودم ازدواج کردم سنتی! 16 سالم بود هیچی نمیدونستم! زیادم مایل نبودم دیگه همه گفتن خوبه ازدواج کردم! انگار همه از خداشون بود منو بدبخت ببینن! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عجب

این پست شما تاثیری داشت بود و نبودش؟

‏واقعا هرچی بیشتر جلو میرم با خودم میگم کاش هیچوقت بزرگ نمیشدم، من اصلا دوس ندارم این همه فکر و خیال داشته باشم، کاش بچه بودم و همه بزرگترا واسم تصمیم میگرفتن و نگرانم بودن نه اینکه هرلحظه فکرم درگیر باشه و دغدغه مامان بابام و زندگیم و هزار تا چیز دیگه‌رو داشته باشم..🌱🦋›
2740

اگر همسرت خوبه خداروشکر کن عزیزم الان کل تایپک ها شده خیانت چ فایده پولدار باشی ولی شوهرت خوب نباشه

‏واقعا هرچی بیشتر جلو میرم با خودم میگم کاش هیچوقت بزرگ نمیشدم، من اصلا دوس ندارم این همه فکر و خیال داشته باشم، کاش بچه بودم و همه بزرگترا واسم تصمیم میگرفتن و نگرانم بودن نه اینکه هرلحظه فکرم درگیر باشه و دغدغه مامان بابام و زندگیم و هزار تا چیز دیگه‌رو داشته باشم..🌱🦋›
2706