2733
2739
عنوان

الان یه تاپیک دیدم در مورد حسادت ولی وضع من از همتون خراب تره!

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 61 پست

همه چیزای پدرتون مال شماست جای دوری نمیره که. ان شالله همیشه داشته باشن. پس نداشتن خوب بود عزیزم ؟؟

وقتی برا همه خوشحال باشی و ارزوی خوب کنی برای خودت هم گشایش میرسه من واقعا بهش رسیدم

الهی به امید خودت...  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حسد آرزوی از بین رفتن نعمت از کسی است که سزاوار داشتن آن نعمت است در حالی که غبطه آرزوی داشتن امکانات و نعمتهای خدادادی است بدون آن که آرزوی از بین رفتن نعمت را از افراد دیگر داشته باشد.

بهتون کمک نمیکنن ؟ یا خودت روت نمیشه پول بگیری از مامانت ‌‌بعدشم حسادت چرا هرکسی زندگی خودشو داره&nb ...

نه عزیزم اصلا کمک که نمیکنن هیچی تازه مثلا میگن تخت بچت کوچیک شده رو زمین بخوابه چه اشکالی داره تشک بخر!

حسادت فک کنم یه حس طبیعی هست اونم که حسادت نمیکنه مشکل داره مثل من چون من هرکه هرچی داره میگم خدا بیشترش بده حتما لیاقتش داشته و فک کنم من مشکل دارم نه اینجا میگم همه جا میگم هیچی واسم ارزش نداره

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
2740

خانواده منم تا نداشتم خیلی خوب بودن و دورم بودن .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خوشحال ندارم . الان ک وضعم بهتر شده دیگه چشم دیدنمو ندارن .مثالی بزنم. اگر بگم زمانی ک نداشتم ازمادرم ک خودش بهم پارچه ملافه ای داده بود گرفته بودم .بعد ک دید وضعم اوکی شده ازم پس گرفت ‌‌. باورت نمیشه 

همه چیزای پدرتون مال شماست جای دوری نمیره که. ان شالله همیشه داشته باشن. پس نداشتن خوب بود عزیزم ؟؟ ...

عزیزم دیگه جوانی من گذشت مال و منالشون به چه درد من میخوره 

همه چیزای پدرتون مال شماست جای دوری نمیره که. ان شالله همیشه داشته باشن. پس نداشتن خوب بود عزیزم ؟؟ ...

والا یه عمر اینطوری بودم چند سال اینجوری شدم و حسادت گشایش موقت داشت سالهای زیادی که اتفاق بیفته!

2706