2733
2734
عنوان

دوست شوهرم میخاد زن بگیره

212 بازدید | 11 پست

با شوهرم کارمیکنن مال یکی از شهرهای مرزیه واومده تهران اینجا کسی رو نداره زن داشته جداشدن اون رفته خارج حالا به شوهرم گفته خانومت کسی رو معرفی کنه اشناشیم بعد ازدواج کنیم بنظرتون کسی رو معرفی کنم یا دردسرمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
یه وقت بد باشه زنه بگه چرا معرفی کردی یا برعکس

من اتفاقا از این چیزا خیلی میترسم

ولی خب اگه از طرفتون مطمئنید معرفیشون کنید به هم.

بعد بگید که من باهاش زندگی نکردم ولی به عنوان یه دوست یا کسی که میشناسم، خانم موجهی هستن. خودتون آشنا بشید و بسنجید

یوقتایی تو زندگی، موقعیت هایی پیش میآد که انسان باید تاوان دعاهای مستجاب شده خودش رو بپــردازه. پس حواست به دعاهات باشه🌱
من اتفاقا از این چیزا خیلی میترسم ولی خب اگه از طرفتون مطمئنید معرفیشون کنید به هم. بعد بگید که من ...

شناخت زیاد که ندارم ,یه همسایه داریم خانومه ۳۵ سالشه اونم تنهاست دوست داره ازدواج کنه تو فکرم بود معرفی کنم باز دودل بودم

شناخت زیاد که ندارم ,یه همسایه داریم خانومه ۳۵ سالشه اونم تنهاست دوست داره ازدواج کنه تو فکرم بود مع ...

خب بگو من یه مورد سراغ دارم امت اصصصلا شناخت ندارم. 

اگه مایلید معرفی کنم..

یوقتایی تو زندگی، موقعیت هایی پیش میآد که انسان باید تاوان دعاهای مستجاب شده خودش رو بپــردازه. پس حواست به دعاهات باشه🌱