2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در مورد هزینه اش می‌دونی چقدره یانه

سزارین چهارم تو بیمارستانهای دولتی رایگانه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
یعنی چی کدوم شهرها ؟ خب باید ببینی خودت کجایی بگی همون جا دکتر بگن 

دکتر های شهر خودمو که می‌دونم عزیزم تو بلوچستانیم اینجا امکانات نیست دکترم خودش بهم پیشنهاد داد که برم یه شهر دیگه واسه سزارین

2738
دکتر های شهر خودمو که می‌دونم عزیزم تو بلوچستانیم اینجا امکانات نیست دکترم خودش بهم پیشنهاد داد که ب ...

عزیزم اگه سیستان و بلوچستان هستی  میتونی کرمان هم بری هم بیمارستان های خیلی خوبی داره هم پزشک زنان خیلی خوب 

در مورد هزینه اش می‌دونی چقدره یانه

سلام گلم من سز چهارمم تو بیمارستان تامین اجتماعی انجام دادم بادفترچه روستایی چهاروخورده ای شد تحت نظر دکتر عدالتیان بودم از اول راضی بودم از کارش بخاطر اینکه تحت نظرش بودم ازم زیرمیزی نگرفت ولی نجاری رو خیلی تعریف میکنن دستش سبکه یک ماه پیش یکی رو عمل کرد شش میلیون زیرمیزی گرفت هزینه بیمارستان نمیدونم چند شد بتول تیموری هم دستش سبکه خیلی 

بیمه سلامت داریم بیمارستان خصوصی منظورمه

بیمه سلامت فکر نکنم زیاد هزینه ها رو کم کنه برو کرمان بیمارستان سیدالشهدا نیمه خصوصیه اغلب متخصصان زن خوب اونجا هم هستن و سزارین انجام میدن و چون نیمه خصوصی شاید هزینه کم تر بشه