2733
2771

چطوری افکار منفی فراموش کنم 

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بعضی چیزا فراموش نمیشن من تازه داشتم فک میکردم اگ شوهرم قطع ارتباط نکرد با مامانش جدا شم

منم برا همین گفتم جدا میشم سه سال خونه بابا .الان می‌خوام برگردم .چون بچه دارم ‌‌‌‌‌‌‌الااین نفرت چطور پاک میشهن 

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...

وای منم همینم میفهممت اما درصد داره یه نفرتی هست سالها زندگیمو چلونده این هیچ وقت نتونستم اوکیش کنم ولی نفرت برای کات سر ۱۲ ماه یا ۲ سال خیلی کمه اما اول ببین کلا هر چیز مشترکی که دارین رو شوت کن بیرون تا یه مدتی مجازی نباش محیطتو عوض کن و تا میتونی خودتو درگیر کار و درس و بازی کن انگار دنیا نابود شده اون طرف به وحشیانه ترین شکل زیر بمب مرده فقط خودتیو خودت با حیوونا هم وقت بگذرون شرایط جدید ببینی اوکی تر میشی تا اینکع فقط فکرشو کنی دیوونه شی

سلام و درود   اخه چرا ؟؟؟ مگه چی شده؟؟؟

بیا گفتم

در روز حداقل دوساعت خودتو ببر توی حالت الفا

تو می‌کنی آلفا !؟؟؟

منم برا همین گفتم جدا میشم سه سال خونه بابا .الان می‌خوام برگردم .چون بچه دارم ‌‌‌‌‌‌‌الااین نفرت چط ...

منم الان دقییییقا تو شرایط توام تورو خدا بم بگو اگه راه حلی دیدی هی میگم خدایا کمکم کن مغزم داره میترکه. اصلا نمیتونم مادرشوهرم و ببینم سکته میکنم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار
وای منم همینم میفهممت اما درصد داره یه نفرتی هست سالها زندگیمو چلونده این هیچ وقت نتونستم اوکیش کنم ...

دیوانه شدم 

2706