2733
2734
عنوان

شوهرم قبل من با یکی بوده

136 بازدید | 8 پست

رابطه داشتن  زن ک بچم داشت بعد امروز تو هیات دیدمش  واقعا  اونقدر درو داف نیست  مالیم نیست   با خودم گفتم چیتو اون دید ک باهاش بود  چیکار کردن   تو چه پوزیشن ها و این حرفا خیلی ناراحتم شوهرمم تو هیات یعنی الان اونقدر  ناراحتم داغونم کاش اردواج نمیکردم باهدش 

دخترم همه هستیم و زندگیم 😘😘😘دخترم فقط به امید خودت زنده ام خستم از این زندگی 😔💥 چه کردم با خودم ک مرگو زندگی برام فرقی ندارهههههه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش گفت اون زن بود؟

میشناسم

دخترم همه هستیم و زندگیم 😘😘😘دخترم فقط به امید خودت زنده ام خستم از این زندگی 😔💥 چه کردم با خودم ک مرگو زندگی برام فرقی ندارهههههه
2731

خونسرد باش گلم شوهر من با همه دخترای محله یه خاطره ای ساخته.تایلندم رفته طلاقم گرفته بعد اومده سراغ من.شل کن🤣

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

گلم الان دیگه دیره 🙂 

حساس نشو و فکرتو بد نکن

مهم اینه الان باهاش نباشه و بهت خیانت نکنه

گذشته ی ادما به ما ربطی نداره

و اگه واست مهم بود قبل ازدواجت باید بهش فکر میکردی

هر باغچه ایو شخم برنی توش ی کرمی بیرون میاد چیکار ب گذشتش داری الان شما داری باهاش زندگی میکنی 

زندگی ارزش غصه خوردن نداره ✨من منتظر روزهای زیبای رنگین کمانی هستم 🌈✨
خونسرد باش گلم شوهر من با همه دخترای محله یه خاطره ای ساخته.تایلندم رفته طلاقم گرفته بعد اومده سراغ ...

😹😹😹😹😹👍🏻ایول

زندگی ارزش غصه خوردن نداره ✨من منتظر روزهای زیبای رنگین کمانی هستم 🌈✨

منم مثل تو میدونم شوهرم بهم خیانت نمیکنه،،قسمم میخوره که قبل من با کسی رابطه جنسی نداشته(جون بچه تو شکمم رو قسم میخوره)ولی بازم من از تصورش حالم بد میشه درکت میکنم همش میگی ینی چی بهم میگفتن وسط رابطه کارایی که کردن رو تصور میکنی واقعا حس بدیه کاش بهت نمیگفت حداقل اینطوری اذیت نمیشدی،،فکرتو درگیرش نکن،،میدونم سخته ولی دیگه گذشته