2737
2734

بعد محرم عروسی برادرشوهرمه.دنبال یه ارایشگام ک کارش خوب باشه و قیمت مناسب.کسی ستاره شهر رو شنیده؟؟یا هدا؟؟

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره ستاره شهر یا شرق نمیدونم دقیقشو ولی کارش خوبه ..lan۲

توی هاشمیه هم خیلی کارش خوبه ..شمارشو دارم خواستی بگو برات بفرستم

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
اره ستاره شهر یا شرق نمیدونم دقیقشو ولی کارش خوبه ..lan۲ توی هاشمیه هم خیلی کارش خوبه ..شمارشو دارم ...

قیمتش چجوره عزیزم اره بفرس بی زحمت

ممنون میشم برای سلامتی پدر و مادرم و فسقلی هام وهمسرم و خونوادم یه صلوات بفرستین.التماس دعا
2740
بسیار بسیار ارزونه نمیدونم اندیشه ۵۰و چند بود  اسمش بهناز خانم   فکر کنم میکاپیش ۵۰یا ...

۵۰ واقعا 🤔🤔🤔کارش چطوره .شمارش داری ؟؟من کیفیت کار هم مهم هس حالا ادم یکم ببشتر بده اما خاطرش جمع باشه ک کارش خوبه.

قیمتش چجوره عزیزم اره بفرس بی زحمت

البته قیمتاش بالاس .فکنم کم کمش از ۵۰۰ شروع بشه

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم