2737
2734

من دیروز رفتم دکتر ایودی مو برداشت خیلی خونریزی دارم طبیعیه یانه ؟؟تاچندروز اینجوریه؟؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی💙💙
من ای یو دی دارم ولی درش نیوردم شما میخواید اقدام ب بارداری کنید ک دراوردید دردم هم داره

نه مال من جابه جاشده بود دکترگفت باید دربیاری .نه درد نداشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ای یو دی دارم ولی درش نیوردم شما میخواید اقدام ب بارداری کنید ک دراوردید دردم هم داره

هر6ماه یه بار حتما برید معاینه بشید که سرجاش باشه من یک سال نرفتم معاینه این دفعه هم خیلی کمر درد میشدم و خونریزی زیاد داشتم  

2728
هر6ماه یه بار حتما برید معاینه بشید که سرجاش باشه من یک سال نرفتم معاینه این دفعه هم خیلی کمر درد می ...

من ۱ سال گذاشتم ولب معاینه نرفتم سری پیش هم ۱ هفته بعد پریودی ترشحاتم خونی بود تا ۵ روز الانم امروز هم ۱ هفته مونده ب پریودی لکه بینی شدید گرفتم خیلی این سری پریودیم بهم ریخت شد نمیدونم از چیه ۱ ماه ۶م تقریبا بچمو از شیر گرفتم نمیدونم بش مربوط میشه یارن

من ۱ سال گذاشتم ولب معاینه نرفتم سری پیش هم ۱ هفته بعد پریودی ترشحاتم خونی بود تا ۵ روز الانم امروز ...

حتما یه دکتر زنان برین چون ممکنه جابه جا شده باشه .من که دیروز رفتم برداشت گفتم مشکوکم حامله باشم چون بیبی چک زدم اول منفی بود بعدش دوتاخط شد حالا ازمایش دادم فردا جوابش حاظره خداکنه حامله نباشم 

2738