2752
2734

بچه ها ناراحتم یه چیز باارزش گم‌کردم دعا میکنید پیدا بشه😞خیلی حالم بده

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقلِ مُرده:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیرالمونین گفته دو رکعت نماز بخون توی هر رکعت بعد از حمد یس بخون و بعد از نمازم بگو یاهدی الضالّهِ رُدَّ عَلَیَّ الضالَّتی پیدا میشه گمشده تون

چه فردی باشه چه چیزی

کریم ابن الکریم ابن الکریم...جانم فدای مهدی(ع)🌱❤️
2731
امیرالمونین گفته دو رکعت نماز بخون توی هر رکعت بعد از حمد یس بخون و بعد از نمازم بگو یاهدی الضالّهِ ...

عزیزم حتما انجامش میدم. ممنونم ازت❤️🙏🏻

عزیزم حتما انجامش میدم. ممنونم ازت❤️🙏🏻

باورت میشه اگه بگم داشتم تو نت دنبال یچیز دیگه میگشتم کلا،یهو اینو دیدم همین الان و بلافاصله اومدم توی نی نی سایت تاپیک شما رو دیدم؟

شاید امیرالمونین میخواد بهتون برسونه اینجوری راحت پیدا میشه🥰

عزیزم سوره حمد رو بخون ایه اخرش رو نخون وقتی پیدا کردی ایه اخرش بخون

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 
باورت میشه اگه بگم داشتم تو نت دنبال یچیز دیگه میگشتم کلا،یهو اینو دیدم همین الان و بلافاصله اومدم ت ...

الهی قربونت برم من🥲❤️

ان شالله حاجتت روا بشه به حق این ماه عزیز

مرسی عزیزدلم🙏🏻❤️

بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش) »

برای ازدواج آیدا و ایمان نفری یه صلوات میفرستید؟؟🥺❤      میشه لطفا اگر امضامو میخونی ریپلای کنی بگی وای چ امضا باحالی یکی دیگه برگرده بخونه برام دعا کنه بلکه فرجی شد مشکلاتم حل شد :) من وضعیتم خوب نیست.. اگر در توانتونه برام خیلی دعا کنید بهش برسم 🥲🖤انشالله هرکی برام دعا کرد ب بهترین شکل حاجت روا بشه برا خدا سخت نیست ک قسمت و صلاح مارو باهم بزاره هست؟؟ من ب خدا اعتماد دارم....        خیلی دوسش دارم.... خیلی زیاد 🙂 
بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَع ...

متشکرم عزیزم. حاجتت روا❤️

باورت میشه اگه بگم داشتم تو نت دنبال یچیز دیگه میگشتم کلا،یهو اینو دیدم همین الان و بلافاصله اومدم ت ...

عزیزم نمیدونم چی بگم از خوشحالی دارم گریه میکنم. خبر پیدا شدنش همین حالا بهم رسید. فقط دعات میکنم همین شبا😭😭

عزیزم نمیدونم چی بگم از خوشحالی دارم گریه میکنم. خبر پیدا شدنش همین حالا بهم رسید. فقط دعات میکنم هم ...

فدات بشم من

الحمدلله

خیلی خوشحال شدم

بی نهایت خوشحال شدم خدامیدونه🥰😍